• bu firma muhteşem şaraplar üretiyor. sadece şarap değil zeytinyağı konusunda da başarılılar.
 • bocuse d'or gibi belki de dunyanin en onemli gastronomi yarismasinin bunyesinde yapildigi yine dunyanin en onemli yeme icme ve agirlama fuarlarindan olan sirha'nin istanbul ayagina katilan ve akp'nin muthis "butun kotuluklerin anasi alkol" politikasi neticesinde siyah perdeler ardinda ayipli urun gibi turkiye saraplarini temsil etmeye calisan sarap markasi. gercekten de sahiplerini tebrik etmek, desteklemek lazim bu kadar sacmalikla ugrasip hala direndikleri icin.

  http://www.radikal.com.tr/…_ayipli_bir_urun-1241364

  http://www.suvla.com/turkish/hometr.html
 • geçen sene 16 liraya alıp "16 lira için çok güzel şarap" demiştim. şimdi baktım 40 lira olmuş. aynı şeyi soyleyemiyorum artık. 25 liralık doluca kav kadar iyi olmadığından ölü tercih durumuna düşmüştür.
 • ürün kavını geliştirmiş alt kaliteden üst kaliteye ucuzdan pahalıya bir çok şarap çeşidi olan, eceabat'ta bulunan, trakya bağ rotasına dahil artık butiklikten çıkmış şarap üreticisi. eceabat'ta doğanın içinde müthiş bir şarap evleri ve perakende satış dükkanları bulunmakta. ancak bazı şaraplarından fahiş fiyatlar istemekte. örnek olarak geçen sene 80 tl ye aldığım petit verdot karasakız reserve şarabının bu sene 177 lira olmasını verebilirim.
 • az önce akşam yemeğinde 2013 rose şarabını açtık. bardaklara doldurtuktan sonra yükselen ağır lağım kokusu yüzünden bütün şarabı dökmek zorunda kaldık. fabrikada suya bir şey karışmış olabilir, almayı düşünenleri uyarırım.
 • kirmizi saraplari inanilmaz kotu olan marka. baska urunlerini tatmadim, kirmizi saraplarindan sonra da tatmayi dusunmuyorum.
 • suvla kirte 2012 diye bir şey aldık. ispirtodan hallice. içmeden önce yoğun bir alkol kokusu geliyor. bi bakalım kaçmış bunun alkolü dedik. %14.5. diğer şaraplardandaha yüksek. aroması tadı eh idare eder. ama 40 tl ye kesinlikle değmez.
 • beyaz sofra şarabı (suvla kabatepe) lezzetli bir şarap. 2013 kupajı 2014'ten daha iyiydi (sanırım yapıncak gitmemiş). özellikle yolunuz gökçeada'ya düşerse hemen her restoranda bulabilirsiniz. fabrika satış mağazası eceabat'ta opet'in arkasında. istanbul'da da perpa'da fabrika satış mağazası fiyatlarına ürünlerini bulabilirsiniz. yok ben o kadar yol gidemem neyse farkı öderim derseniz cihangir'deki şarap mağazaları sizleri bekliyor.
 • kabatepe kırmızı şarabı çok iyidir. boğazı acıtmaz, akar gider, güzel tat bırakır. bu arada kabatepe'de ne savaşlar oldu be! anlatırdım da canım istemiyor.
 • 25 tl ye aldığım kabatepe müthiş bir şarap. alt tonu üst tonunu bilmem ama fiyat performans ürünü ötesi gerçekten iyi bir şarap..
hesabın var mı? giriş yap