• system shock un devami olan oyun. atmosferi, konusu, zorlugu ile takdir ettigim oyun.
  sadece geceleri oynardim daha fazla tirsmak icin. dr polito, "remember the citadel", delacroix...
 • "bu oyunu oynayip da gotu atmayan beri gelsin" tadinda oyun. yine looking glass, yine efsane. bakalim ne zaman geri donecek?
 • - dm: 36 damage aldın! hp kaçtı senin?
  - player: oha.. 44..
  - hmm.. system shock at o zaman..
  - aha attım.. 2..
  - hmm system shock 2.. gayet güzel.. ayaktasın.. bi bok olmadı..
  - daha nolcaktı ki amina koim..
 • maalesef nt tabanli i$letim sistemlerinde (2000, xp) biraz cambazlik yapmadan oynanamayan oyun. $oyle ki, oyun patchlenmeden bu i$letim sistemlerinde cali$miyor. oyunun turkiye'ye gelen surumu ise son surum degil release candidate, bu yuzden patch yanli$ versiyon hata mesaji veriyor ve yuklenmiyor. underdogs'taki cdrip versiyonu cali$makla beraber ara demolari icermiyor. bu sorunu da cd versiyonunu kurup underdogs'taki zipi bu versiyonun uzerine extract ederek cozebilir, bu $aheser oyunu saadet icinde* oynayabilirsiniz.
 • oyun içerisinde belli bir kattaki adamların bitmeyim habire yeniden spawn olduğu, adamı tırstıran, çileden çıkaran, elinde basit bir ingiliz anahtarıyla ve bissürü düşmanla bırakan, " eeeeuuueeeehhhh !!! " dedirten, rpg elemanları içeren güzel oyun. bitiremedim maalesef.
 • ne silent hill,ne phantasmagoria, en urkutucu,en gerilimli atmosfere sahip oyun system shock 2'dir.*yerde buldugunuz audio log'larda insanlarin yalvarislari,aci cekmeleri,degisimleri süper yansitilmistir.oyun sirasinda arka fondaki gürültüler,bagirislar kesilmez,kesildiginde de bilin ki bir yerlerden pislik gelmek üzeredir.ayrica oyunun rpg yönü yüzünden linear fps gibi ilerlemezsiniz.korkudan asansörlere biner,degisik katlara gidersiniz ama bilirsiniz ki oraya dönmek ve o switchi acmak gerek.
  hele bir ofiste "arkasi dönük koltukta kim oturuyor" sahnesi vardir ki...oy oy oy.
 • undying gibi oynayanı inanılmaz derecede kendine bağlayan, bir süre sonra aşırı korku sebebiyle kişiyi oynamayı bıraktırmaya sevk eden korku dolu fps.
 • sırf ürkütücü audio log'ları dinlemek için bile tırsa tırsa oynanabilecek oyun... 8 kere bitirilen, hala sıkmadan oynatan, tırsıtan, kulaklıkla oynanması kesinlikle sakıncalı warren spector şaheseri. level'in bir sayısında "düşünen ve korkan adamın fps'ı" diye bir cümle okumuştum, gayet yeterli bir tanımdı.
hesabın var mı? giriş yap