• gerçek islam bu değil diyenin kalbini kırarım. git islamı bana değil odalyarak sürüsüne anlat.
  • insafsız pislikler bir de kayda almışlar.
  • taliban kadın resimlerini sildiği için harika görüntü diye paylaşım yapan kadın görmüştüm.

bunlar şeriat olan hiçbir ülkeye asla gidip yaşamaz. ama şeriat isterük şeriat isterük der dururlar. şeriat gelince ilk kaçmak isteyen yine bunlardır.

şeriat bir devleti yıkıp paramparça eder. halil inalcık osmanlı gibi bir devleti bile şeriat yıkıp parçalamışken halen türkiye'de şeriat isteyenler var diye durumu özetlemiştir.

görsel
  • laik ülkede ekmek elden su gölden tatlı su müslümanlığı yaşayıp 'gerçek islam bu değil.' diyenler ne yaşıyor acaba?
  • bakın bu iş alıştıra alıştıra…önce türbana saygı, içki kısıtlaması vs diye diye bizi ılımlı islam ülkesi haline getirdiler, sonra batılı ülkelerdeki medeni yaşamı marjinalleştirdiler, şimdi sıra toplumun demografik yapısını bozacak göç dalgası ile bir toplumsal infiale yol açmak ve kitleleri tamamen koparıp bir kısmını şeriat ile yönetmek. bop ne sandınız?

edit: arkadaşlardan mesaj geliyor; türban ile başörtü farklı şeylerdir. samimi olarak anadolu kültürüne ait başörtüsüne aklı selim kimsenin laf edeceğini, saygı duymayacağını düşünmüyorum.

(bkz: basortusu ile turban arasindaki farklar)
  • (bkz: adım adım şeriat)

bir bitmediler.
  • "tanrı adına işlenen cinayetlerin sayısı, şeytan adına işlenenlerden çok daha fazladır"

erica jong
  • evli kadın evli erkek ile çırılçıplak bir şekilde(üstünde örtü/pike varsa ceza yok) , sokakta (ev namahrem ceza yok) erkeğin penisini vajinasına aldıysa ve buna 4 erkek ya da 8 kadın şahitlik yaptıysa gerçek islama göre recm uygulanır. ama hiç bir evli salağın bırakın afganistanda, amerikada bile herkesin görebileceği sokak ortasında o işi tam çıplak yapmaz. büyük ihtimal ev baskını vs oldu ki ona gerçek islamda recm uygulanmaz, bu sakallı mallar kafalarına göre recm uyguladılar.

recm şeriatla yönetilen iranda, suudi arabistan'da görülmez iken bu işid ve taliban gibi terörist rejimlerde halkı korkutmak için kafalarına göre uygulanır.
    gerçek islamda recmin amacı zina gibi toplumsal ahlakı bozabilecek günahların aleni ve özendirici bir şekilde milletin gözüne sokularak yapılmasını engellemek. zina gerçek islama göre büyük günahtır, ama allah tövbeleri kabul edendir. cezası da affı da allaha kalmıştır. hz. muhammedin şeriatını değil kendi şeriatını uygulayanlar islam dünyasının yüz karalarıdır.

not : recm erkeğe de uygulanır, entry taşlanan kadına uyarlanarak yazılmıştır.
  • türkiye taliban olacak diye karamsarlık pazarlayanlara kulak asmayın. kendisi türbanlıların çok olduğu bir muhitte yaşıyor olabilir, bizim burada da otobüse bindim herkesin başı açık o zaman türkiye norveç olmuş mu diyelim?

iqsu düşük yorumlar bunlar. taşlayarak kadın öldürmeye gelecek olursak, bunlar yapar o normal de dünyanın buna sadece seyirci kalması çok kötü. özellikle de bu çağda.
hesabın var mı? giriş yap