• icinde tavuklar ve tavukculuk hakkinda birsuru bilgi barindiran 1959'un mart ayinda yayinlanmaya baslamis sevimli mecmua.
  • yumurtlamak esastır bu dünyada.
  • -horozunuzu etkilemek icin 101 yol
    -en son kumes dizaynlari
    -yumurtlarken neye dikkat etmeli
    -diger tavuklara degil size bakmali
    -tavukkarasını yenin

vs gibi konulara deginen dergi.
  • her sayisini kacirmadan takip ettigim pek faideli cok yararli egitici ogretici dergi. yumurta mi tavuktan cikar tavuk mu yumurtadan diye bir de odullu yarismasi varmis.
  • icinde tavuk temali ve baslikli siirler barindirir ayrica.
  • yarın gitmeyi planladığım gaziemir optimum'da, ne yesem ki acaba diye araştırırken karşıma çıkan restoran zinciri. sözlükçülerle damak tadımız az çok uyar, bakayım bakalım suserlar neler yazmış dediğimdeyse şimdiye dek hakkında hiç enry girilmediğini görerek ufak çaplı bir şaşkınlık yaşadım. sitesinde gördüklerim kadarıyla beni pek cezbetmedi ama olur da tavuklarını deneyecek olursam amme hizmeti babında yazarım görüşlerimi.
  • cevahir avm'de de mutlaka yenilmesi gereken yemekler yapan oluşum. beğenerek yiyoruz.
  • barbekü soslu tavuğu muhteşem. hemi de ucuz. daha ne olsun.
  • bugün izmir optimum'dakine gittim. menüleri değiştirmişler, artık patates yerine makarna koyuyorlar. pardon makarna istediğimizi kim söyledi??? daha kötüsü tavuk bazında porsiyonu da ufaltmışlar gibi geldi.

150 gram tavuğu 13 liraya satıyorsun, gözün doysun.

olmadı tavuk dünyası, tak sepeti koluna, herkes kendi yoluna. artık bizimle değilsin.

optimum'da canım tavuk yemek isterse gider ramiz'den yerim artık.
hesabın var mı? giriş yap