• ölesiye nefret ettiği chp zihniyetine , sahip olduğu mutlak gücü devrederek buyur arkadaşım artık sen ne diyosan o olacak şeklinde bir yaklaşımda bulanmayacağından, iç savaş çıkma ihtimalini yüksek gördüğüm durum.
  • kaos ortamı yaşanılacak.
    pamuk ipliğine bağlı halde yürüyen ekonominin o ipliği kesilerek, suç yine başkalarına yıkılacak.
    partinin en büyük gizli destekçisi olan terör örgütleri ile işbirliğine gidilip eylemler, patlamalar meydana gelmesine sebep olunacak.

edit : ifade

vol.1
  • ön bilgi: bu dört sayılı entry'dir. ilk yazanlar yazdıklarını silerse diye peşinen yazıyorum.

1. parti binası önünde cılız bir kalabalık "kaybetsen de seviyoruz." içerikli gösteri yapacaktır.
    2. akp merkezinin ışıkları erkenden sönecek ve herkes evine gidecektir.
    3. erdoğan aynı gece ankara'dan üsküdar'daki evine geçecektir.
    4. kısıklı'da da bir iki kişi sevgi gösterisi yapacaktır. ama uzatmadan onlar da evlerine dönecektir.
    5. sonra türkiye'de her şey çok güzel olacaktır.
  • 2. daenerys targaryen vakası yaşanılması olası. salacak ejderhaları tüm ülkenin üstüne.
  • kaybedeceği bir seçim asla olmayacak. en iyi senaryo, gücünü kendisine mutlak itaatle bağlı birine devredip çekilmesi olacaktır.
    olası bir gücü kaybetme riskinde,bugüne kadar silahlandırdığı tarafgirlerini malum siyasi argümanlarla doldurup muhalif kesmin üzerine salacak ve ülkeyi kaosun dibine itecektir.
  • fazla hayali yorumlar görüyorum.
    zaten bu hayali yorumlar ve düşüncelerden dolayı 20 yıldır adam kazanıyor.

kim ne derse desin, günümüz çoğu siyasetçinin yapamadığını yani halktan biri olmayı , halkın dilinden konuşmayı başarmıştır. en azından büyük bir çoğunluğun diyeyim. seven kadar nefret eden de vardır.

rte ve ak parti oy oranlarından bu fark görülmektedir. tayyip erdoğanı partiden çıkarsanız ak parti diye bir parti kalmaz ama diğer partilerde öyle bir durum yok.
  • dar bölge stratejisiyle meclis çoğunluğunu elinde tutabilirse cumhurbaşkanını topal ördek konumuna getirecektir.
  • kaos bizi beklemekte.
  • 1-kaçacak.
    2-perde arkasından halkı galeyana getirip olay çıkartacak. (iç savaş çıkmaz)
    3-eğitimden ekonomiye vb şeyleri düzeltmemiz yılları alacak. kolay bir enkaz değil.

ülke en az 50 yıl geriye gitti.
  • istanbul secimlerinde gorduk ne oldugunu. ama orada soz konusu binali yildim'di. kendisinin boyle bir durumu kolay kolay hazmedecegini sanmiyorum. sistemi, ulkeyi 'topal ordek' yapmadan gitmez kanimca.
hesabın var mı? giriş yap