• 15 yıldır aynı numarayı kullanıyorum.
  • 21 yıldır aynı numarayı kullanıyorum.
  • hayatında kendini övecek başka hiçbir şeyi olmayanlar bilmem kaç yıldır aynı numarayı kullandıgını söyleyerek kendini bir şey sanıyor ya çok komik harbiden. ara ara numaramı değiştirim çünkü ben sadece benim ulaşmasını istediğim kişilerin ulaşmasını isterim. ilgi arsızlıgına gerek yok annem.
  • mevcutta kullandığım numarayı liseden beri yani 20 senedir kullanıyorum. o yüzden hat hala babamın üstüne.
  • turkcell'le davalık olmasaydım bu bendim. şimdi ki ise ikinci numaram yıllardır devam böyle.
  • benimdir bu ihtiyaç duymaya gerek duymadım
  • bu benim gerçekten geçenlerde hat taşırken numaramı da değiştirdim gerekli gereksiz reklamlar o saçma rehber gitti ilkokuldan liseden görüşmek istediğim istemediğim herkeste numaram vardı bi gençleşme geldi rahatlama geldi omzumda bir yükmüş eski hattım ya
  • ilk telefonumu 9 yaşında kullanan biri olarak 16 yıldır aynı numaradayım değiştirme ihtiyacım hiç olmadı. illegal huyumuz oldu narkotik kankamız dayıcım ??
  • 17 senedir benimle
    duyan özel numara mı diyor
    ancak hattı bizzat kendim almama rağmen hat benim üstüme değil hiç tanımadığım birinin adına ve değiştiremiyorum.
    hat bozulsa kırılsa vedalaşmam gerekiyor güvenlik sorunu da çabası
  • 2008'den önce ara ara değiştiriyordum numaramı. o zamanlar daha eserekliydim; telefonda annem bir şey söyler, ben numara değiştiririm. maksat bana bir müddet ulaşamasın. akrabalar ya da arkadaşlar, kim tepemin tasını attırıyorsa hemen numaramı değiştiriyorum. böylece o kişi hayatımdan çıkmış gibi oluyordu. bana verdiği his buydu bunun.

sonra dedim ki kendime, e ben bunu neden yapıyorum? ergen miyim?

o son değiştirilmiş numarayla tam 15 senedir beraberiz. başkasına yanlış ya da kötü gelen bir şey yaptıysam yaptım, yapmadıysam da yapmadım. hesap mı vereceğim?

dolayısıyla şimdi numara değiştirmiyor, rehberimde tepemin tasını attıranın numarasını siliyorum. gelişme var bence.

*
hesabın var mı? giriş yap