• 2009-2010 sezonunda yayına başlamış, dandik ötesi bi amerikan dizisi.
 • seinfeld ve always sunny fanlarının beğeneceğini umduğum süper dizi. himym gibi mesaj kaygısı yok ve kadro süper geniş ve çılgın.
 • son donemde ortaya cikan en kaliteli dizilerden bir tanesi kesinlikle. hic bir romantik ya da sevgi bari$ karde$lik olayi yok, her $ey pislik, hinlik ve erkek muhabbeti uzerine kurulu - ki, dizideki tum kadinlar da ayakta durmak icin erkek gibi davraniyorlar. karakterler ayri garip, bir pete olsun, bir ruxin olsun, hele hele bir andre olsun (dizilerde bu adamdan daha cirkin bir yaratik oynamadi, buna arslan adam vincent da dahil).

  hatta gordugum televizyonda birine yapilmi$ en guzel ibnelik 2. sezon ilk bolum olan "vegas draft" sonunda pete'in ruxin'e yaptigi ibneliktir. textbook vallahi.

  shivakamini somakandarkraaaaaaaaaaam!
 • super dizi, mukemmel dizi. andre ve taco karakterleri ozellikle epiktir. su an yayinlanan en guzel pure "komedi" dizisidir.
 • uzun zamandır hiç bu kadar gülmemiştim. izledikten sonra da silmedim açıp açıp seyrediyorum. favori karakterimi seçersem diğerlerine ayıp olur gibime geliyo. ondan seçmeye uğraşmıyorum bile.
  ve açılış:
  "gentlemen, let's just take a moment here to celebrate something that i think we can all agree is a truly amazing thing, and that is me."

  beni bu kadar güldürdükleri için elin amerikalı insanlarına minnet duyuyorum.

  "you've been trade raped!!!!!"

  taco nam-ı diğer jon lajoienın şarkılarını sevenler ve durumdan haberdar olmayanlar için,http://www.youtube.com/jonlajoie
 • giderek daha da komik olan dizi. 3. sezonu bomba gibi baslamıs, thanksgiving bolumuyle de zirve yapmıs durumdadır. ilk sezondaki futbol muhabbeti iyice azalmıs, 30lu yaslarda adamlar icin yetiskin "american pie" tarzı eglence dizisi haline gelmistir.
 • türkçe altyazısını bile hazırlamaya gerek görülmücek kadar aşağılanan bi dizi. bence o kadarını da haketmiyor tabi.
 • yeni bir komedi dizisi denemek icin baslayip 2 sezonunu kisa zamanda bitirdigim dizi. ilk 3 sezondan sonra boka saran how i met your mother'a harcadigim zamana yazik, keske en bastan bunu izleseydim.
  baya underrated, burada bile sadece 10 kusur entry var.
hesabın var mı? giriş yap