• swedish style melodik metal yapan istanbullu gruptu.suan aktif olup olmadiklari konusunda pek bir fikrim yok ama.gitaristleri baya iyiydi.
 • stephen king'in, son uydurmaya u$endigini du$undugum, sonu havada kalan hikayesi. aslen ismi skeleton crew olan ve bu hikayeyi de icinde bulunduran kitap turkce'de "sis" ismiyle basildigindan, eger son sayfalara bir goz gezdirmediyseniz butun kitap boyunca ayni hikayeye devam edecek saniyorsunuz, (ben de oyle saniyordum, oysa "sis" hikayesi kitabin yarisini kapliyor.) dandik bir sonla bir anda bitince de sinir oluyorsunuz. king'i arayip "ne olacak lan bu hikayenin devaminda? adamlar kurtulacak mi? anlat!" diyesiniz geliyor. kitabin geri kalaninda kisa ve guzel hikayeler var.
 • elemanlarının o andaki ruh halinden feci derecede etkilenebilen,istikrarı bir tuttursa çok sağlam işler çıkarabilecek, frontman grathanich in beste fabrikası olması sayesinde resmen boğazına kadar besteye gömülen ve aldığım duyumlara göre şu sıralarda epey gaza gelmiş;çalışmalarını kayda geçirme aşamasında olan grup.
 • keşke isimli güzel şarkıyı bestelemiş olan, eski bateristi çağrı* şu an soul sacrificeda olan baterist.
 • "keşke" adlı çalışmaları katharsis bar'da döndüre döndüre döndürülen topluluk... adamlara "isminizi değiştirin yeter" demiştik, abartıp dağılmışlardı
 • yakinda frank darabont tarafindan beyaz perdeye tasinacak king hikayesi. yönetmen filmi eski yöntemlerle çekmeyi, seyircilere 50 ler tadinda bir film izletmeyi planliyor. senaryoyu yazmaya baslamis bile. oyuncu kadrosu hakkindaysa pek bir fikri yok.
 • trailerı izleyince bende bir silent hill havası uyandırmış film. tabi filmde laurie holden in oynaması da cabası.
 • kendisine epeyce güvendiğim bir web sitesi tarafından beş üzerinden dört buçuk yıldız almış ve bu yılın neredeyse, türündeki en iyisi övgüsünü kazanmış. film amerika'da bugün gösterime girerken, türkiye vizyon tarihi belirsiz.
 • m night shyamalan'in filmlerini andiran, icinde hristiyan cevreleri ve rasyonalistlerin kavgalarina deginilmis filmdir. filmde kafayi yemis felaket tellali bir teyze var ki god tv'deki nasihatcilere benzettim. aslinda gorsel korkudan ziyade psikolojik korku desek daha iyi.
  filmin sonuna ayrica bir dikkat cekerim.
  (bkz: twisted ending)
hesabın var mı? giriş yap