• belki şirin baba şirine'yi bafiler diyerek izleyip hayalkırıklığına uğradığım berbat ilk filmden sonra utanmadan ikincisini çekmeye yeltenen yapımcıların elinde patlayacak olan vasat film. afişe domalmış şirine resmi bile koysalar yemem bu numarayı bi daha.
  • 31 temmuz itibariyle gösterime girmiş olup , ilk filme gore bende hayal kırıklıgı yaratmıştır. film paris'te gecmekte olup, ilk filmdeki butunluk ve sıcaklıgı bulamadım. aceleyle bu yaza yetiştirilmiş gibi bir havası vardı. ayrıca 3d olarak izlememe ragmen 3d sahneler cok cok azdı. sonuc olarak : bu yaz izlediğim 2. seri animasyonlar içinde bana gore ilkine göre kotu olandı.
  • --- spoiler ---

(bkz: sony tablet s)
    (bkz: sirinbook)
    --- spoiler ---
  • ılk filme göre zayıf kalmıştır. nedeninin ise senaryoya göreve çıkan şirinlerin uygun seçimler olmamasının etkili olduğunu düşünüyorum. mesela sakar şirin yine görevde ancak çok pasif, keza diğer karakterlerde... ilk filmdeki eğlence ve hareketlilik bu filmde eksik kalmış.
  • --- spoiler ---
    sony xperia tablet ve xperia telefon reklamıni 1.5 saat çekmeye karar verir ve olaylar gelişir.
    --- spoiler ---
  • (bkz: the smurfs 3)
  • alternatif fragmanı şöyledir

(bkz: http://www.youtube.com/watch?v=kdx2cr46czm)
  • hakkında nasıl bu kadar az entry girilmiş dediğim filmdir.
    her ne kadar ilk filme oranla daha az eğlenceli olsada koyu bir şirinler fanı olarak tek kelimeyle ba-yıl-dım.
    --- spoiler ---

bir de şirine şirin olurken saçları siyahtan sarıya dönmüştü, vexy niye böyle gotik şirin olarak kaldı ? merak ettim
    --- spoiler ---
    vexy ve hackus karakterlerinde kardeşimle çocukluğumuzu gördüm
  • bugün gittiğim ve yarısında çıktığım filmdir. filmin ilk yarısında çeviri eksikliği vardı gargamel'in cümlelerinin yarısı çevrilmemiş neredeyse.
  • on numara beş yıldız olmuş.
    hele türkçe çeviriler tek kelime ile mü-kem-mel!! aşırı komik. gülmekten duman çıktı kafamdan agdhasjbsjs

--- spoiler ---

korkudan altına şirinlemek

seni çok şiriniyorum (bu benim icadım kabul *)

hay içine şirinlediğimin büyüsü!! (by gargamel)

ahsasha süper!!
    --- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap