• gözde meydana gelen enfeksiyonlara karşı kullanılan, steril oftalmik süspansiyon.

  gün itibariyle 6,69 tl.
 • katarakt ameliyatı sonrası verilebilen damlalardan birisi. infesiyon profilaksisinde de kullanıldığından bir sorun yoksa da bir süre kullanılmasını dert etmeyin. nolur nolmaz diye verilmiştir anlayacağınız.
 • kontakt lens kullanıcılarının bir numaralı göz damlasıdır.
  ilk kullanımdan itibaren etkisini hissettirir.
  eyestil,patanol vs. bunlarla vakit kaybetmemek gerekir.
 • fucithalmic ile arpacık tedavisi için göz doktorunun bana yazdığı damla. günde 4 defa kullanıyorum. gözle temas ettiği ilk 10 saniye "aaaaahhhhğğ bunehamuğagoyim" tepkisinden sonra rahatlatıyor.
 • lazer göz ameliyatı sonrası kullanmaya başladığım, kısa süreli yanma ve gözlerde kızarmaya neden olan %0.3 tobramisin, %0.1 deksametazon içeren belçika üretimi bulanık göz damlası
 • (bkz: zylet) (bkz: oftalmik) damla yazan göz doktorunun yazdığı ilacın (zylet) sgk tarafından sadece 10 liralık kısmının ödenmesi üzerine ne de olsa tobramisin+ kortizon (bkz: tobradex)te de bulunuyor diyip tercih ettiğim ilaçtır.

  şu anki kamu fiyatı 6.22 tl' dir.

  gözün enfeksiyon kapmasına sebep olan mikroorganizmaların birçok türüne karşı etki eder.

  gözün ön bölümünün enfeksiyon ve şişlik, kızarıklık, ağrı, sıcaklık gibi belirtilerle kendini gösteren iltihap tedavisinde etkili bir ilaçtır.

  yüzeysel bakteri enfeksiyonu olan veya bakteri enfeksiyonu riski bulunan göz hastalıklarında (örneğin gözde görülen iltihabi durumlar, gözün ön bölümünün uzun süreli iltihabı ve kimyasal, ışın ya da ısıya bağlı yanmalardan kaynaklanan göz yaraları veya yabancı cisim bulunması durumlarında) ve katarakt ameliyatı sonrasında, enfeksiyonu önlemek için de kullanılır.
 • fiyatı 7,32 tl olan göz ilacı
 • enfeksiyon, şişlik ve kızarıklık için bugün kullanmaya başladığım göz damlası
  gün itibariyle fiyatı 9 tl
 • beni alerjik konjonktivit'ten kurtaran reçetesiz satılan göz damlası.
 • 40 yaş bakımı için göz doktoruna görüneyim dedim. muayene oldum ve pc için dinlendirici diye tanımladığı 0.25 l 0,50 r gözlük tavsiye etti. gözlüğü yaptırdım ve o gün kulandım. ertesi gün 0.25 olan gözüm inanılmaz çapaklandı ve şişti. neredeyse %15 görme bozuklupu oluştu çapak yoğunluundan. anlık çözüm için eczaneden bu damlayı aldım ve ertesi gün her şey normale döndü. 3-4 gün daha kullanacağım. sanıyorum muayene esnasında mikrop kaptı. en az 3 makineye gözümü dayadım ve giçbiri steril görünmüyordu. zaten sizi sıraya sokuyorlar. sırayla bir öncekinin yüzünü yerleştirdiği yere siz de yüzünüzü yerleştiriyorsunuz. bu gün itibari ile yeni türkiye fiyatı 35 tl.
hesabın var mı? giriş yap