• therapyi bize sevdiren albümdür..ondan sonra çıkan infernal love da bir onun kadar güzeldir
  knives
  screamager
  hellbelly
  stop it you're killing me
  nowhere
  die laughing (lost in a world with no realityi'm frightened to move, i'm frightened to speak and i would kill for a good night's sleep)
  unbeliever
  trigger inside
  lunacy booth
  isolation
  turn
  femtex (masturbation saved my life, i was nervous as a child)
  unrequited
  brainsaw
  you are my sunshine
  şarkılarını içerir
 • ofkeliyken dinlenirse esas tadina varilan,i've got a trigger insideeee diye tepindiren,gordugum en catchy nakaratlara sahip album.
 • şimdiye kadar rastladığım en iyi liriklerin bulunduğu albüm..
  al şiir kitabı diye oku
 • tam anlami ile bir therapy albumudur. nefret halinde knives, etrafinizdakilere kil oldugunuzda stop it youre killing me, sevgilinizle bozuk oldugunuzda screamager, haberleri izlerken die laughing, trafikte nowhere bunyeye iyi gelmektedir.
 • cd versiyonunda cdnin kendisi çöp kutusu kapağı görünümündedir. kaldırıldığında içinde kullanılmış prezervatiften şırıngaya kadar bir sürü şey bulunan bir çöp kutusunun üstten görünüşü ile karşılaşılır.
 • en güzel, pek mükemmel therapy albümü.. ondan sonra cıkan infernal love albümünden kat kat güzel...
 • 3 sene önce alınan kopya kasetinin artık çalışmaması sonucu alınan orjinal kasedinin de bozulmasıyla bende "ulan orjinal cd'sini de alsam mı acaba?" gibi düşünceler oluşturan, dinlediğim en basit ve sığ, aynı zamanda oldukça karmaşık ve derin sözlerine ve en gaz müziklere sahip albümdür. ayrıca herkesin illaki 1 kere dinlemişliği vardır bu albümü, "haa theraphy?'mi? troublegum diye bi albümleri vardı güzeldi tın tın tın .." diye muhabbetler dönmektedir.
  benim için bi sakıncası olmamakla beraber, kanımca oldukça seksist bi albümdür. kız tarafını kötüler durur sözler, vokal direk femtex'te taşşak geçer zaten, dinlemesi çok eğlencelidir. görülmek istenmeyen gerçekleri şakkadana adamın suratına vurur. aşk acısıçekerken dinlendiğinde duvarlara yumruk atmak, direklere kafa atmak olasıdır. tabi keşke bi albüm de bizim ne kadar şerefsiz rezil varlıklar olduğumuzu anlatsa. neyse işte, dinleyip te sevmeyeni anlamak zordur. mükemmeldir.
 • therapy? fanlarının kutsal kitabıdır.
 • troublegum gercekten bu gune kadar dinledigim en siki albumlerin basinda gelir. albume giris ve cikis arasinda gidip geldiginiz noktalar arasinda ucurumlar vardir.. aslinda o noktalara gitmezsiniz. lirikler ve muzikler sizi oralara carpar, dagitir, hircinlastirir, huzne bogar.. tadida bambaskadir o zamanlarin..
hesabın var mı? giriş yap