• gittiği acil servisin rezil halini yazmış sosyal medyada. ünlü olmasının getirdiği etkiyi bu yönde kullanmış.

eleştiriliyor bir de ama neden eleştirildiğini ben anlayamadım şahsen. denişik misiniz olm siz?

mecliste gensoru mu verseydi? ota boka sözlükten sallamayı biliyosunuz, ne farkı var?

bir de hasta bakıcısını hastaneye götürmesini sorgulayanlar var, bak ona alternatif bile sunamadım.

hayat çok ilginç bazen.

edit: yukarıda bu entry'nin yazılmasına neden olan bir başka entry vardı bir zamanlar.

edit2: hasta bakıcısı değil de çocuk bakıcısıymış. sokur öyle dedi. peki ya çocuk hastaysa ne olacak sokur? cevap verebiliyor musun sokur? mahcupsun sokur, mahcupsun.
  • oyuncu olarak ilk kez aşk101'de izledim. bu oyunculuk kabiliyetiyle kürk mantolu madonna'da kürkü oynamıştır umarım, ötesini düşünmek bile istemiyorum.
  • yeteneksiz ama kurnaz kişi..
    sponsorluklara güvenip oyuna 4 milyon tl harcamış. denilene göre dans tiyatro senaryo kurgu oyun sahne yeteneği olmadan büyük bir sahnede broadway ayarında müzikal koymaya kalkışmış. büyük hüsrana uğrayınca oyun sahneden kaldırıldığı gibi sponsorluklar da bir bir iptal edilmiş. 4 milyon tlsini kurtarmak için turkcellden sponsorluk koparmak adına namaz kılıyorum açıklamaları yapmış.
    normal şartlarda böyle hadsizler hakkettiklerini bulurlar ama burası türkiye. kurnazlık ve yalakalıkla gene bir yerini kurtaracak. olan bize ve cebimizden çıkan ve bu kasaba kurnazlarına akıtılacak özel iletişim vergileri deprem vergilerine olacak.
    biz çalışalım ödeyelim bunlar yesinler. ne güzel ne ballı memleket..
  • apartmanının kapıcısını 6 ayda bir check up a götürenler tarafından eleştirilen kişi.
  • çocuk bakıcısını devlet hastanesine götürdüğü için eleştirilen kişi.

sen otur önce, özel hastane neden var? devlet neden gerçek bir sağlık hizmeti veremiyor?

bunları "türkiye gerçekleri" olarak içselleştirip, "böyle gelmiş böyle gider" mantığındaki adamın bu eleştiriyi yapmaya hakkı yoktur bence.
  • hakkında çok samimi bir sorum olan kadındır: kim bu tuba ünsal?

ve evet, samimi olmasına rağmen sanırım retorik kalacak bir soru, yoksa kimse gelip de bana mesajla bu hanımefendinin olayını anlatacak değil, heheh.

bir ara baktığım her yer tuba ünsal idi ama beni bağlamadığı için kafamı çevirebiliyordum. yalnız, gördüm ki kürk mantolu madonna’da o muhteşem rol yeteneği ile engin alkan’la bile oynamış. vallahi, ben şok. allah’tan oyuna gitmemişim. neyse.

şimdi de yeni öğrendim ki aylin devrimel’i anlatan bir proje içindeymiş. tabii ki de aylin hanım’ı kendi oynayacak! şaşırdınız mı?

bu kadının güzel olması dışında vasfı nedir yahu? reklamında oynanabilecek ender saygın markalarda kendisini görürüm, çocukluktan beri mükemmel bir cast seçimi olarak (bir istanbul masalı’ndan beri diyelim) maria puder için zerrin tekindor’u düşünen ben yerine kendisini görürüm, şimdi de ülke edebiyat tarihinde öyle ya da böyle önemli bir yere sahip olan romanda kendisini izlemek zorunda kalacağımdan kalbime gömerim.

kendisini de zerre kıskanmıyorum, network’ü ve istediği insanı parmağında oynatabilme başarısı hariç.

(natalie portman’ı kıskanırım mesela. o güzellik ve başarı aynı bedende zor bulunur harbiden.)

bu kadar gömdüm ama lütfen öğretin bana, büyük usta tuba hanım. kırk yıl bunun için uğraşsam sizin gibi network yapamam. bu işleri yapabilmekteki tek olay avrupai güzelliğiniz ise kapatıp gidelim ülkenin sanat sektörünü.

edit: sabah ilk kalktığımda bu girdiye niye bu kadar mesaj gelmiş dedim ve cevaplayabildiğimi cevapladım. sonrasında tekrar giriş yapıp debe’yi okuyayım bari diyince “yine hangi salak tuba ünsal hakkında uzun uzun yazdı acaba? aaa benmişim” durumu yaşadım. bari boşuna gitmesin,
    (bkz: obezite hastası kardeşime destek kampanyası) çok tatlı bir hanımefendinin pamuk gibi anlatımıyla çok tatlı bir kanal. sesi gibi tatlı bir hayat dilerim.
  • kendisi dunyada çocuk doğuran ilk ve tek kadındır.haa pardon bir de gulben ergen,ebru şallı,demet şener var onları da ekleyelim.
  • ooo tuba ünsal bile örnek anne pozlarına girmiş de biz kaçırmışız. tv8'de sözde magazin programı yapıyorlar. tamam ona lafım yok jess olsun bonbon funda olsun pek hoş. ama her konuyu çocuklarına ve örnek ebeveyn olmalarına bağlayan bir adet de tuba ünsal var ki evlerden ırak. benzetmek gibi olmasın birkaç yıl önce ebru şallı da aynı pozları kesiyordu. çocuklarını teknolojiden uzak tutuyorlarmış da müthiş bilinçli ebeveynlermiş de miş de miş. inanılmaz itici göründüğünün ne zaman farkına varacak merak ediyorum. jess diyor ki benim çocuğumun tableti var, atıyorum tuba'nın çocuğu da onda görüp isterse ne diyecek. tuba'nın cevaba gel, onun da senin gibi kütüphanesi yok çocuğum! jess itiraz etti tabi var bizim çocuğun kütüphanesi diye. ama durur mu tuba yapıştırdı yine, ama biz çok güzel kitaplar alıyoruz, öyle böyle değil. hem bahçemiz de var bizim ne güzel oynuyoruz ailecek. çocuklarıyla 'kaliteli' vakit geçiren über ebeveynleriz. yalnız mirgün cabas'la evliliği de nasıl bir ego pompası olmuş kadına. haksız değil aslında adam çocuk yaptığı kadınla evlenmesin, hamile kalır kalmaz bassın nikahı sana. bu kadını sen bu hale getirdin mirgün. gerçi onun da bundan farkı yok aynı tavır, aynı bilmişlik, örnek aile pozları onda da mevcut. haa unutmadan çocukların biri fransızca biri almanca öğreniyormuş atlamayalım. neyse kadın 3. evliliğinde bildiğin buldumcuk olmuş. olmadıysa bile inadına öyle davranıyor. annelerin, babaların tuba'dan ve eşinden öğrenecek çok şeyi var izleyin, izletin.
  • katıldığı beyaz show'da -bana göre- saçma sapan bir anı anlatmış olan insandır..bir de anlatmaya başlamadan önce "ayy hep konuk olduğumda bu an gelsin diye beklemiştim" dedi..anıya gel;

"ben lisedeyken, sen ebru cündübeyoğlu ile beraberdin..bizim oraya turne için gelmiştin, bende kaldığın oteli ebru'nun sesini taklid ederek arayıp seni istemiştim ama bağlamadılar.."

eee ? bu kadar gereksiz bir anı için, şu an evlenmiş etmiş bir kadının adını "bir zamanlar beraberdiniz" şeklinde anmaya değer mi..

"türkiye'deki en gereksiz hatunlar top 10" listesi yapsam, ilk 3'ü zorlar benim için..ki düşün yani, o kadar seçenek varken..
  • nedense çizdiği aristokrat anne profili bana aşırı yapay gelen hatun. instagram sayfasındaki aile fotoğrafları sanki bir mağazanın home koleksiyonu için cast ajansından toplanmış modellerle yapılan çekimler gibi zorlama, böyle bir yavanlık söz konusu.
hesabın var mı? giriş yap