• muhteşem bir aygün aydın tespiti*

tespit gibi tespit(!)

kadınların paraya değer verdiği inkar edilemez bir acı gerçek lakin herşey de para demek değil kızım sen çok yanlış anlamışsın.

hakan'ın sabancı olduğunu bilmiyordum da demiş evlere şenlik*

edit: puahahahah
  • hakan deme lazım olur :))
  • arada böyle boş bomboş entrylere denk geliyorum. hani vardır ya uyku öncesi ne var ne yok.

iki dakika boş vaktim var; iki sorum var cevaplarsanız sevineceğim;
    1) bu varoş kadın kim?
    2) siz bu varoşları neden takip edip, her söylediklerini ve her yaptıklarını sanki önemli bir insan yapmış gibi sözlüğe taşıyorsunuz?

(forum mode off).

bir adet varoş kadın sözü. herkes ister sen alırsın. alırsııınnnnnn evet evet alırsınnnnn.
  • kahkaha attiran cumle. yeminle hakan kim diye videoya baktim. ben sok. ifsa kralicesi cildirmalara devam. türkiyede hakani isteyen birileri elbette vardir ama bu oran %90 olamaz. battikca batiyor. hayattaki tek umudu sanirim "hakan"mis ve yasadigi sey kendi adina travmatik. yardim almasi gerekiyor net.
  • haklı amk erkek başımla teklif etse şöyle bir düşünürüm. her şey para değil lafına katılmıyorum. paranız ne kadar artarsa öz babanızın size duyduğu saygı dahi orantısal olarak artar amk. toplumda adam yerine konursunuz, saygı görürsünüz. insanlar istemsiz olarak sevmeye başlar sizi. bu dünyayı parası olanlar yaşar. biz de mal gibi izler, hakancığım gibiler ömrümüz boyunca hiç gidemeyeceğimiz yerlerde tatil yapsın diye sabahın 6’sında servis bekleriz. mal gibi yaşar, mal gibi ölürüz. arada bir de kendimizi teselli ederiz “para her şey değil.” diye. halbuki sağlık bile para. ulan parası olan adam uzay seyahati yapıyor; herhangi bir faninin elde edebileceği en büyük deneyimlerden biri. ötesi var mı amk? ben değil antalya’ya gitmek, yaz tatili yapmadım bu yaşıma kadar. dünyada bir kere yaşayıp yok oluyoruz, millete kölelik yapmakla geçiyor hayatımız. sonra “para her şey değil.” bok değil.
  • çünkü hakan parayı verip düdüğü çalabiliyor. bizim gibiler de tek delikli kavalla aynı notayı çıkartıyor hep.
  • kızda sıkıntı büyük de hakan sabancı'nın flört kriterleri daha sıkıntılı bence.
    biber dolmasıyla zengin adam avlayabileceğine yürekten inanmış biriyle bu kadar münasebete girmek de ne bileyim.

t : totodan uydurulmuş istatistiksel bilgi içeren tespit
  • hakan yavaş'taki hakan sandım ben de
    herkes otobüs kuyruğu beklemeden karşıya teknesiyle geçmek ister tabi kız haklı
  • türkiye de zenginlerin parasını vermeden de bir şeylerin sahibi olabildiğini gösteren olay.
    bu arada sosyetesi bu kadar ezik bir ülke var mıdır bilemiyorum.
  • hakan sabancı'ya hakan diyecek samimiyetin var anladık. *aynı ortamda tanıştın, ok. e konuşmadın, yüzüne bakmadın da nasıl diyalog ilerledi? her açıklamasıyla nasıl varoş ve basit olurumun cevabını veriyor resmen.

t:35 saniyede ne kadar hakan denebilirse o kadar hakan demiş kişi beyanı.
hesabın var mı? giriş yap