• erkektir. hatun olsa lavabodan çıkardı.
  • ellerini yıkamış olması temenni edilendir.
  • sifonu çekmediyse eğer kavga ederim. nasıl ki ben çıktığımda klozette bir tane kıl unuttum diye kavga ediliyor; sifon çekilmezse de edilir o zaman. bakmam gözünün yaşına.
  • böyle insanda hafif bi soğuma yaratır. yani ne bileyim, o eller az önce nelerle muatap oldu ve şimdi senin yüzünde geziyo filan. insan ne pis bi hayvan yaa :(
  • elleri öpülesidir!

tamam lan şakaydı hemen şeyapmayın :/
  • tuvaleti taze bok kokutandır. 10 dakika geçmeden tuvalete girmeyin.
  • kadınsa;
    "on dakika tuvalete girme istersen"

erkekse;
    eserini yeni tamamlamış bir heykeltraş edasıyla "bi sıçtım ki nah bööle bilek gibi" diyen sevgilidir.
  • tuvaletten çıkmış olduğunu unutturmak için o kadar abartılı havadan sudan konuşmaya başlar ki, bir an kendinizi musluktan su içilen zamanları konuşurken bulabilirsiniz. ya da altınoluk'taki oksijen oranından filan. ne var arkadaş yani sıçtıysan sıçtın. normal bir şey bu. bu tavırlar sonucunda bazen öyle bir hal alır ki ortam, sanki az önce siz sıçmışsınız da tuvaletin kapısı üç saniye açık kalmasına rağmen oluşan kokudan siz sorumlusunuz. halbuki nalakası var lan. adam orda oturmuş mandalinanın ipliklerini bile ayıkladı sen ıkınarak şakaklarındaki damarları fırtlatırken. sırf ezel izlerken bir de mandalinayla uğraşma diye. canım yaa :/
  • kadınsa pembe mi sıçmış kontrol edilesi.
  • zayıflamıştır.
hesabın var mı? giriş yap