• ing. bir süreç içerisinde (film, kitap,...) olayların umulduğundan farklı gelişmesi, ani dönüşlerde bulunulması.
    (bkz: turn)
  • 1960'larda amerika'da moda olmus bir dans türü. kalçalari bir havluyla kurularmisçasina sallamak ve yerdeki bir sigara izmaritini ezerek söndürürmüs gibi yapmak biçiminde tanimlanir. esler ayni vücut hareketlerini, ayni dönüsleri yaparlar, ama hiç birbirlerine degmezler. ben pek estetik bulmam...
  • ince serit halinde kesilmis limon kabugunun burkulmus sekilde bir ickiye konmasi ve bunun ickiye konmus hali. genelde kabuk burkulurken icecegin hemen ustunde tutulur ki kabuktan fiskiran aromali su ve yag ickinin uzerine dussun.
  • nası yazılmamış hayret..
    spor salonlarında bulunan, üzerine ayaklarla basılıp belden kuvvet alınarak sağa sola dönmenizi ve bel, yan karın vs yağlarınızı yakmanızı sağlayan bir alet..
    http://images.hepsiburada.com/…0/spordelta553-2.jpg
  • türk markası olup, türk kadının bedenine göre ürün üretmeyen marka. abd menşeli falan sanıyordum.ordaki gömlekleri, ben elbise diye giyerim. zayıf bir insan olmama rağmen, small beden kalıplarının içine benden iki tane girer. türk kadını, çok uzun boylu olmayıp obez de değildir twist yetkilileri.bilginize.
  • benim bir markam olsa ve valentino çakması sandalet (görsel) yapsam üç bine ceket (görsel) satmam. üç bine ceket satmaya kalkarsam da valentino çakması sandalet yapmam. profesyonellikten uzak hareketler.
  • ipekyol çatısı altında yer alan sportif, şık ve daha çok genç bayanlara yönelik giyisiler sunan marka.
  • jonathan davis'in tam olarak şöyle söylediği parça:

your not rrradat n nat n dapar radat n nat boonta boo strattateeca mmm dapar rrat da da techa mobilieta da tisha benta rrrrrach sa bo dimbolieta fake a bookbag rrrat sometimes in my rr a rrr rrata migma m dapar rrata sa what a hema da hinta boo rrata sema m dapar rrrah cha da hida moderayda no herr a sema mader a nada dame uron!!

twist
    twist
    twist
    twist

ooon day boo rrata migma mmm dapar rra sema maderaiy patun moderata a una paygay ner a gi na per rrrrraaa ha fa simpha ha hayna hayma hayna uron,

twist
    twist
    twist
  • öğreten bir yer olsa da gitsek dansetset dediğimiz dans türü. müziği çok eğlencelidir. insana "keşke o yıllarda yaşasaydım da ben de böyle eyleneydim*" dedirten müzik türü.
  • natural history albümünündeki tadından yenmez i am kloot şarkılarından biri. sözlerini yazmazsam ölürüm.

twisted on destiny, fate and three wishes
    we fuck and we fight, someone else does the dishes,
    and meantime my memory reminisces and twists,
    there was a time when we were filled with laughter,
    haplessly hoping happy ever after,
    did we string up a heart, let it swing from the rafters
    and bleed

there's blood on your legs ,i love you
    there's blood on your legs, i love you
    there's blood on your legs, i love you

evoke the rich tapestry of love and devotion,
    emote the sweet saccharine of all that devotion,