• bugün twitter' da duyurulan haberdir .

ilgili tweet

6 marttan bu yana 20 bin gönüllü yabancı orduya katılmış.
  • türkiye temsilcisi olarak katılabilirim.
    müsait değilim sonra giderim ikinci vatanıma.
  • uçak biletimi aldım, geliyorum.
  • savaş bittiğinde eğer hayatta kalırlarsa ve rusya istediğini alamazsa hızlı bir şekilde avrupa birliği vatandaşı olacak insanlardır.
  • nereye başvuruyoruz?
  • go ukraine suri go ukraine
  • ukrayna sınırları zorluyor. bircok kisinin aklina girdiğini düşünmekteyim. sabah haberlerinde de gönüllü askerlere 1000-2000 dolar günlük maaş verdiklerini görmüştüm.
    bu riske girebilecek insanların kokusunu alıyorum.

maaş için ekleme: iddia edilen maaş aylık değil. günlük. iddiaya göre verecekleri kişi ise en az 5 yıllık askeri tecrübe sahibi paralı askerler.(burada da tecrübeden elendik.) kaynak - gelen mesajlara istinaden link ekledim.-

rusya çekilirse ve o zamana kadar ölmezse bu kişiler, hayatlarını kurtaracak hamleyi yapmış olacaklar.
  • öso'ya verdiydik galiba, yazık olacak,
  • vay amk millet avrupa vatandaşlığı için ölümü göze alıyor. olm şurda yaşayıp yaşayacağınız 30-40 sene. hayata bu kadar anlamlar yüklemeyin. bu kadar mı önemsiz bedenleriniz var :))
    edit: lan olm kötü bişey demedim saldırmayın. bedenleriniz ve sizler değerlisiniz demek istedim minnoşlar.felsefeniz hayat boş pompala coş olsun.
    edit:ilk defa bu kadar geri dönüş aldım. hakaret edenler insan değilsiniz. gidin savaşın geberin lan ruh hastaları.!
  • kalsın kardeş benim kendi memleketim var. 4x4 lük değil ama yine de var bu da bir şey.

tamam abi 4 çeker memleket olmuyormuş anladık. bu hali de yeterince yakıyor zaten.
hesabın var mı? giriş yap