• güncelleme 2: ankara emniyet müdürlüğü de onayladı.
    güncelleme: ümitcan uygun'un kelepçelendiği bir fotoğraf dolaşıma girmiş, umarız adalet tecelli eder.
    kaynak
    ilgilenen savcılarımıza ve emniyet birimlerimize, bu başlığa destek olan herkese teşekkürlerimi sunarım.
    bu sadece uyuşturucu cezası değil, kardeşimi, çocukları ve genel olarak halkı uyuşturucuya teşvik ettiği için de suç teşkil ediyor. ezhel'i dinleyen veyahut özel bir ilgim olmadığını belirterek söylemek isterim ki benim dahi duyduğum ezhel'e hapis cezasından sonra, bu kişiye de minimum benzer cezanın verileceğine, adaletimizin insan kayırmadığına inanmak istiyorum.
    bir diğer konu da buradan sosyal medyadaki ihbar paylaşımlarına da ehemmiyetle yaklaşılması gerektiğini vurgulamak isterim. burada, suçun gerçekleştiği video alenen yayınlanmış vaziyetteydi. pozitif kontrol olarak düşünebiliriz. lakin photoshopla düzenlenecek tek bir whatsapp diyaloğu ile dahi pek çok kişi masum insanı zan altında bırakabiliyor ve bu suçlamalar, masum kişileri intihara sürükleyebiliyor. güvenmediğiniz veyahut böylesi alenen videolara sahip olmadığınız durumları, popülizme kapılıp linçlememeniz umuduyla.
    bu arada: "mafya gibi bunlar, dikkat edin hocam", "bir avukatla görüşseniz iyi olur" vb şekilde destek ve öneri mesajları atan düşünceli yazarlara da buradan teşekkür ederim.
    .:.
    orijinal girdi:
    inanması güç ama video burada
    sadece uyuşturucuya özendirmekten bile yatarı yok mu bu kişinin?
    memleketteki savcılar nerede?
    edit: durumu cimer'e yazıp göndermek istedim ama cimer niyeyse çalışmıyor. o kadar yazdım ama yok, durmadan anasayfaya atıyor ve başvurularımda göstermiyor. ihbar/şikayet denedim, işe yaramadı. son çare olarak buraya yazmıştım. yetkililer burayı görürse, cimer'e de bir baksınlar. mafya gibi bunla", "arkası çok sağlam", "sen bir avukatla görüş" vb şekilde destek ve öneri mesajları atan yazarlara da teşekkür ederim:
  • bir bu kalmıştı arkadaş. bu çocuğu niye bu kadar koruyorlar anlamıyorum. kim ulan bu?
    süleyman soylu daha üç gün önce uyuşturucu ile mücadele konusunda açıklamalar yaptı. bu eleman süleyman bakanımızdan bile büyük öyleyse. bu nasıl rahatlık böyle arkadaş?
    bunun yanındaki kadın kim? hala nasıl buna takılabiliyorlar anlamış değilim. ne zaman ceza alacak lan bu?

(bkz: ümitcan uygun'un dokunulmaz olması)
  • beyni varmış gibi bi de uyuşturmaya çalışmış.
  • işlediği cinayetten yırtmış bundan da bir şey olmaz dediğim video.

edit: imla
  • 2021 türkiye'si, boğaziçi öğrencileri terörist, bir kadın cinayetinin baş şüphelisi yerli ve milli.

yorumsuz.
  • hahaha süper görüntülerdir. sizin yöneteceğiniz ülke tam olarak bu sayın kel. twitter'dan sağa sola sallamaya devam edin.
  • lise okudu mu acaba diye düşündüren türk genci.

okuduysa bunun öğretmenlerine psikolojik destek falan verilmeli, ek dersleri artırılmalı.

ayrıca kendisine de yazık, (atıyorum) bulancak'ın ya da şereflikoçhisar'ın bir dağ köyünde doğup büyüse hiçbirimizin haberinin olmadığı, masum bir insan olarak yaşar giderdi.
    coğrafya bu açıdan bakınca kader: içinde doğulan şehir, ilçe, mahalle ve en önemlisi aile.

edit: yazıldı mı bilmiyorum ama konuşma, ses tonu falan. basbayağı recep ivedik olmuş bu.
  • ulan insan hayret ediyor.

yolda yürürken kadının arkasından, yanından yürümeyelim, yanlış anlaşılmasın diye şekilden şekile giriyoruz.eleman parti yapıyor birde amk.
    adam katil zanlısı ulan katil zanlısı.

bu şahıs içeri girer, çıkar. sonra mafya babasıyım diye ülkede suç işlemeye devam eder.
    düzeninize tüküreyim..!
  • bu çelimsiz varoşun ne gibi bir özelliği var? koskoca devlet bu meslek lisesi çakalı tipliyi koruyor.

edit: meslek lisesinde okumuş düzgün insanları hariç tutarım. ama böyle bir genel kanı var maalesef.
  • yerli ve milli pezevenke karşı içişleri bakanlığının artık bir şeyler yapmasını bekliyoruz. videoda hemen yanında bulunan iki kaşarla birlikte.
hesabın var mı? giriş yap