• başarılı bir operator kadın doğum uzmanı. aynı zamanda tustelevizyonu.com'un sahibi bir girişimci. yakın zamanın yeni medya patronu bile olabilir. fakat bunlardan bağımsız olarak, belki de kendisini en iyi tanımlayan şey yeliz'in müzmin sevgilisi olmasıdır.
 • bedenen ufak tefek ama manevi dunyasi genis, kucuk dev adam, derin duygularin insani. 10 parmaginda bin marifet. bashekim, nisaiyeci, yazar, tustv patronu... tipta oldugu kadar yazim konusunda da oldukca basarili. bu aralar "gazetesiz" isimli bir internet gazetesinde yazarlik yapiyor. yazilari icin:

  http://www.gazetesiz.com/…n-sonra-tufan-105547.html
 • askin "umutsuz" vakasidir, umut sari. bugunku yazisiyla bir kadini sansli kilmistir, suphesiz:

  "doğum günü

  bazen bir kadın doğar, senden uzakta. sen bilmezsin.

  doğarken,

  büyürken,

  zıp zıp oynarken,

  yüzündeki sivilceleri sıkarken,

  senden başka birine ilk kez âşık olur,

  senden başka birini ilk kez öper,

  senden başka biri ile ilk kez kadın olurken,

  senden başka biri ile sevinir,

  güler,

  ağlar,

  sevişirken,

  senden başka birinin çocuğunu taşır,

  sensiz doktora gider,

  sensiz ultrasona bakar,

  gözleri dolar,

  ve yine ağlarken,

  sancı çeker,

  doğurur,

  yavrusunu büyütür,

  benim güzel tatlı kızım, seni ben çok pek çok severim, benim güzel bebeğimsin,

  herşeyimsin diye ninni söylerken,

  horlanır,

  aldatılır,

  fiş priz olur,

  hayata küserken,

  kadın olmanın zorluklarını yaşamının her anında hisseder

  kızar,

  yalnız kalır,

  tüm dünyayı karşısına alırken,

  herkes tüm yanlışları doğruymuş gibi anlatır,

  toplum baskısı, yürek sancısının önüne geçer,

  f tipi bir yaşamsal hücreye mahkûm olur,

  bir gün seninle karşılaşacağını bilmezken,

  bir adam doğmuştur uzakta, kadını sevmek üzere.

  iyi hafta sonları efendim."
 • acil bir kadın doğum uzmanına ihtiyaç duymam ve işyerime yakınlığı sebebi ile çok da araştırmadan gittim kendisine. birçoklarının aksine yargılamaktan öte rahatlatmaya çalışan bir havası var. üzerine birde telefonda dahi olsa hastasıyla detaylı bir şekilde ilgilenen bir doktor olması eklenince daha ne ister ki bir kadın. iyi bir doktor olmasından daha önemlisi iyi bir insandır, tavsiye edilir...
 • inanılmaz rahat ve güven sağlayan bir doktordur kendisi
  acıbadem atakent hastanesinin en cool doktorları arasındadır
 • umutsarı mahlaslı gerçek adı ‘mmg’ olan borsa istanbulda sağlam tahta yapıcı spekülatör insan.

  sevenleri kendine ağam diyorlar zannediyorum antepli olduğundan olsa gerek. eşi gedik yatırımda spk lisanslı yatırım danışmanıdır.

  diğer tahta yapıcılardan net bir farkı vardır. tahtasını savunur, kucağa bırakıp kaçma yapmaz kademeli bir şekilde silkeler bu sayede zararınız çok olacağına az olmuş olur. tahtasında işlem yapmam, yönteminden dolayı değil yaptığı tahtalarda patronla anlaşmalı işler yaptığı çok bellidir. kendi tahtasında tahtayla işi bittikten sonra üstüne birde tahtaya açık yapar.ytd.
 • borsa twitter’ına şu kağıdı alın ben tavan yapacam sizde tavandan yabancıya satarsınız diye davul çalıp sonra o malları tavandan satabileceğin bir yer değil. imkansız aq imkansız 2+2=4 den daha kesin bir bilgi bu. güler holdingde bugün patron 1.8milyon 2.24 ortalamayla mal satmış kağıt taban yemiş sattığı malları tek tuşla tabandan çekip gün sonu 500 bin tlyi cebine koymuş hala ky siz tahta yapıyorsunuz teraneleri çalıyor. akıllanmazsınız olum siz bistte 10 sene öncede küçük yatırımcı aynı mantıkla hareket ederdi halen aynı. aq yerinde kimse tavsiyeyle tüyoyla para kazanamadı siz kazanamasızsınız. ya kendi aklınızla işlem açın yada yok olup gidersiniz.

  tanım: bana göre kötü niyetli borsa oyuncusu.

  edit: birileri güler’in haline bakarda yazdıklarını utanır siler yazmış, ne diyelim, şu operasyon olduğunda korona yoktu rtalb diye bir şirket iştiraki çıktı talih kuşu vurdu birlikte tavan serisi yaptılar, şimdi bu umutsarının hikmetimidir? umut sarıyla takipçileri bu hareketinin ne kadar içerisinde olabildiler, ben en son yüzde 30-40 zararım var ağlayışlarını hatırlıyorum, zarar edip satan yüzlerce adamı hatırlıyorum. gerçi banane herkesin borsası farklıdır eğer tavsiyeleriyle kazanıyorsanız helali hoş olsun
 • takipçileri akıl hastasıdır. bir para gönderme mevzusuna " sen iste kızımın kumbarasını kırayım" diyeni gördü bu gözler.
 • üstte yazan bir suserin iddia ettiği gibi biri değildir. gariban dostudur yeter ki niyet bozuk olmasın. bu arada bokladiklari güler holding an itibariyle bilmem kaç tavan yapmis 10 liradan işlem görmektedir. sizin bildiğiniz borsayı s2yim :)
hesabın var mı? giriş yap