• güzel ülkemizde ünlü olmak, televizyona çıkmak olduğu için sayısı pek azımsanmayacak kadar fazla olması kuvvetle muhtamel sözlük yazarlarıdır. ilişki yaşamak derken de; cinsel olur, ne bilim lise zamanlarında flört edilmiş, hatta belki evlenilmiş bile olunabilir. bu tanıma uyan yazarlar, kimlerle ne tür bir ilişki yaşadıklarını yazmaktan çekinirler diye düşünüyorum.

ben bu gruba dahil değilim ne yazık ki.

edit: ben sizin ilişki anlayışınıza...*
  • dahil olduğum gruptur diyebilirim. yıldız kenter ile neredeyse çarpışmışlığım vardır. önüme baka baka karşıdan karşıya geçerken bildiğin düzleyecektim kadını, ucuz kurtuldu.

edit: bir deli bir taş atmış kırk akıllı çıkaramamış. ben deli siz benden deli. başlığı açan arkadaş dövecek beni yemin ederim.
  • türkan şoray'ın elini sıkarak üst sıralardan giriş yaptığım güruhtur. isteyene caps de yollarım.
  • benimdir. bir alışveriş merkezinde okan bayülgen'in yanından geçerken adeta görmezden geldiğim eski sevgilimmiş gibi mağrur bir tavırla yanından geçmiş, tanımamazlıktan gelerek haddini bildirmiştim.
  • bir akşam vakti tuba büyüküstün'le omuz omuza çarpışmayla girdiğim liste. üstüne üstlük kadını tanımamıştım. yanımdaki annem uyarmıştı beni;

- oğlum asi'ye çarptın.

- asi? (sonradan anladım) anne o bana çarptı.

arkamı dönüp baktığımda kadın bana bakmış gülümsüyordu. selamlaştık devam ettik yolumuza. elimizde defter kitaplarımız olsaydı ve yere düşseydi şimdi büyük bir aşk yaşıyor olurduk. ama kahretsin ki o asi dizisindeki berbat kostümüyle cafe ye ben de annemle sinemaya gidiyordum. kısmet böyle işler.
  • başları göğe erdiğinden başlığı okumaları zor olan yazarlardır.
  • sayılır mı bilmiyorum ama, asmalımescit'de yoldan geçen sinan çalışkanoğlu'nu (selenadaki hades) sarhoş kafayla "abi hastasınız!" diyerek bin türlü ısrarla masamıza oturtup akabinde kendisini bir saat kadar muhabbetimize kitlemiştik. allah ömrünü uzun etsin çok hoşsohbet bir adamdı, beraber polaroidciye fotoğrafımızı bile çektirmiştik. hey gidi...
  • kraliçe elizabeth'in bana hal hatır sormuşluğu vardır.. (vallaha gerçek)

gaza gelip 5 çayına davet ettim, "pötibör de var" dedim.. "dokanıyo" dedi.. "al," dedim "vilyım yisin, genç adam" dedim.. oralı olmadı, döndü gitti..
  • şaşkınbakkal'da sinem kobalın üzerine araba sürmüşlüğüm var. şaka şaka üstüne sürmedim ama geçsin diye de durmadım.

editsiz edit: karşıdan karşıya ışıklar yerine yoldan geçiyordu. ışıklardan geçmesi gerektiğine dair dikkat çekmek istedim. magandalık değildi amaç. sonradan söylediler kim olduğunu.
hesabın var mı? giriş yap