• fatih terimle aynı uçaktaymışız, inip de otobüse binince gördüm kendisini, inerken iyi akşamlar fatih bey dedim, kafasını salladı ve gülümsedi

artık onunla da arkadaşım
  • jennifer lopez ve kate perry gibi isimlerle tek gecelik kaçamaklar yaşamak suretiyle içinde bulunduğum vasat sözlük yazarlarıdır. kyle minogue'u da mature olduğu gerekçesiyle reddedip kim kardashian'ı seçmiştim.
  • toprak sergen'den sigara parası aldıydım bir kere ama onun haberi yok, o başka bir şey için para vermişti. kusura bakmasın.
  • atv nin önünden geçmiştim bi defa, ali kirca haber sunuyordu ben otobusun icinde tavsan gibi bakmistim. tvde ciktim mi bilmiyorum. barbaros bulvarinda.
  • kısa bir süre önce rocco siffredi ile sevişmek suretiyle dahil olduğum topluluk.

not: hastaneden yazıyorum.
  • los angeles'ta bi davette demet evgar elimi sıktı ve "merhaba ben demet" dediği anda dizlerimin bağı çözüldü, dilim tutuldu. iki laf edemedim "be.. be.. be.. " ` : memnun oldum ben boradiyemeden gitti karı.hemşo hemşoyu gurbette`... gibi bi ihtimal başlamadan bitti.
  • kızıldenizin ortasında dolphin reef bölgesinde mehmet ali alaboraya yunusları takip etmekte olduğumuz zodiac bottan "abi yunuslar ne tarafa doğru gitti?" diye sormuşluğumuz vardır. kendisi yanında ileri yaşlarda bir bayanla paletsiz yunuslara yetişmeye çalışıyordu gariban ya.
  • yaklaşık 300 kadar ünlü benim yazdığım soruları cevaplamaya çalıştı. bir kısmıyla tanıştım, bir kısmıyla konuştum, bir kısmıyla gülüştüm. isimlerini saymam mümkün değil. ha ilişkinin boyutu tabii ki "soruları ben sorarım"dan öte değildi.
  • eskişehir'de, dil kursunda iken, fatmagül'ün suçu ne adlı dizide selim'i canlandıran engin öztürk sınıf arkadaşımdı. o zamanlar daha dizi yoktu ortada. kendisi de ankara'da, konservatuarda okuyordu. sınıfa sonradan katılmıştı. bir şekilde iyi arkadaş olduk. kendisi zaten çok sıcakkanlı birisiydi. severdi de beni.(acınası müzikler burada girebilir) üç dört ay sürdü ingilizce kursu. dağıldık tabi ister istemez. ama arada iletişimi kurardık bir şekilde. şimdi ise muhabbet tamamıyla bitti. olur tabi dedik, yüreğimizi pirince dizdik. dizidir, odur, budur, cihangir dedik. cemiyet hayatı tabi bu dedik. nerden hatırlansın baldudak dedik. sonra ulan dedik. adam mısın, dedik. dedik de dedik. allahtan facebooka ekli kendisi. arada çok üstüne gidince cevap veriyor sağolsun. bu kadar da yüzsüzüm yani. (yazar burada dirsekten parmak ucuna kadar gösteriyor-du)
hesabın var mı? giriş yap