• 2007 yılında crysis'i gördüğümde çok heyecanlanmıştım, şimdiden böyleyse gelecekte nasıl olur diye...

geldiğimiz noktaya bak amınakoyim.
  • oyuna yeni basladim ve cok guzel arkadasliklar edindim.
    8 yasindaki kankam ömer faruk, 11 yasindaki kankam mustafa selim, ilkokul 2’ye giden kankam berat gibi. arada anama kufur edip adres isteyerek tehdit ediyolar ama olsun.

edit: dun gece 9 yasindaki kankam muhammed can oyuna kendini kaptirip cok ses yapinca annesi dovdu, pc basindan kaldirdi. mikrofon acikti duyduk hepsini
  • -bu adamlar dotadan kopyalayıp lol’ü yaptılar mı?
    -evet
    -autochees’i kopyalayıp tft’yi yaptılar mı?
    -evet

şimdi de yorumlarda görüyorum cs go, wolfteam, point blank benzeri yazılmış. adamların olayı bu zaten, özgünlükten uzaklaşıp olabildiğince basitleştirerek düşük sistemli oyunlarla kitlesini arttırıp olabildiğince sömürmek.
  • çok da sikindeydi burdaki binlerce kullanıcının senin girmeyi başarıp başarmadığın amına koyayım.
    gerizekalı dolu bu sözlük artık iyice.
    girmeyi başarmış. vay amk ya allah razı olsun bize bu bilgiyi de verdin ya kim 500 milyar ister final sorusu cevabı. sinek ikili'nin girmeyi başardığı oyun hangisidir?
  • 1- adamlar seni insan yerine koyup türkiye'ye sunucu açmış. 12 pingle yağ gibi kayan fps oyunu oynuyorsun. hala bok atıyorsun. tırnağı olamaz dediğin cs'de fiber internetle ping minimum 40-50.

2- adamlar yine seni insan yerine koyup hileyi bir şekilde engellemişler (her kafasına mermi yiyenin karşıdaki rakibi hile sanması ayrı tabi). hala bok atıyorsun. tırnağı olamaz dediğin cs'de global eloda hile var amına koyim, alt kümelerdeki hileleri sen düşün. ayrıca riot hile konusunda çok katıdır. lol'de çok nadiren bug kaynaklı istismarlar olur, hemen düzeltir, geçmişte kullananları bile bulup banlarlar. valve gibi sigim daşşağım mod yok.

3- rus yok. ilk iki madde yanına önemsiz kalıyor. (10 maçta bir belki denk geliyor, ne işi var türk serverında bilmem ama tabiki kaybediyoruz.)

şu yeni bir oyun çıktığında eskisiyle karşılaştıran, direk eskisini öven, yeniyi boklayan tayfayı biliyorum ben. bunlara orta yaşlı romantik bebeler diyoruz. futbolda çok var bunlardan. mesela van dijk dersin, asla bir maldini değil diyor. ya amına koyim van dijk konuşuyorum, adam illa kendi gençliğindeki biriyle karşılaştırıp boklayacak. ronaldo gene ne attı be diyorum, baba ronaldo diyor. babanı sikeyim.
  • riot sağlam para dağıtmış. zuladan daha kötü daha boktan çin mobil oyun çakması oyun şu an en popüler oyun durumunda stream platformlarında
  • gördüğüm en kötü oyunlardan biri ve bütün twitch türkiye yayıncıları bu kötü oyunu övüyor. iğrençsiniz.
  • 2000 yılından bu yana counter strike bitiyor. bi bitiremediniz ak.

bundan 20 yıl sonra counter strike yine olacak ama bu ve bunun gibi oyunlar sönüp gidecekler.
  • ışıklı mışıklı biseyler, karton grafikler, sevemiyorum bi türlü.

he olay grafik mi diyenler için; benim için grafik. çünkü bi oyun oynayacaksan kalite izlenimi yaparken ilk olarak grafiğe bakarsın.
    karton grafikli bi gta 5 in bu kadar tutucağını, bu kadar sene oynanacağını pek sanmıyorum.

bu oyunun tek farkı onu sıradanlıktan çıkarmasının tek sebebi; para..
    turnuvalardan gelecek paraların hesapları şimdiden yapılmaya başlandı bile. ama benim için çöpten öte bi oyun değil.
  • yukarıdaki bir ezik "ımmo 1 oyuncu olarak arkadaşlarımı boostlamak için silver gold plat elolarda da takıldım." demiş.

sonrada demiş ki toxic bir kitle var oyunda... sizden şerefsiz sizden daha toxic bir kitle yok. toxicin daha beteri sensin zaten bilader. siktir git kendi rankında kendi sınıfında oyna. bu oyunu oynayan herkes senin gibi oyun manyağı asosyal bir it değil. bırak millet oyunundan zevk alsın. akşamları 4-5 arkadaş işten güçten vakit kaldıkça eğlenmek için giriyoruz şu oyunlara ama bunlar gibi dallama sürüleri yüzünden bütün oyunumuz çöp oluyor maalesef.
hesabın var mı? giriş yap