• cemaat gibi güzel bir kelimeyi kirleten cümle!

  yazıklar olsun! hainler için yaşasın cehennem! yaşasın sehpa!

  ensonhaber sitesinin haber başlığıdır!

  vatana ihanet haberi

  (bkz: hizmetçilerin hizmeti bitirmesi)
 • "hangi cemaat bu? ne cemaati? istihbarat ya da terör örgütü mü yoksa? kim bu dinlemeyi yapabilir? cıa-mossad da cemaaten mi?" diye sorduran cümledir...

  millet yutmaz, yutmuyor bak!
 • maalesef geldiğimiz durum. daha önce çok söyledim. başbakanıın oğluyla konusmasını dinleyen adamlar herşeyi dinleyebilir. hatta devlet sırlarımızı bile. örneğin enerji politikalarımızı ve dışişleri politikalarımızı hatta güvenlik politikalarımızı.
  düşünün bu dinlemelerin esad'a gittiğini bizim de operasyon yaptıgımızı ve esed'in hazırlıklı olduğu için bize verebileceği zaiyatı. şimdi bu vatana ihanet değil de nedir? allah belanızı versin. kimbilir kimlere neler verdiniz?
 • iktidar hirsi ile kendi topragini bombalamayi, kendi askerini, kendi vatandasini oldurmeyi planlayan, ulkesini savasa sokmaya kalkisan yavuz hirsizlarin ev sahibini bastirma girisimidir.
 • akp'liler medyasi ile, mahkemesi ile insanlari fetö demeye zorluyor ve bu konuda cok basarili oldu. akp'nin yaptigi hatalari gören ve elestiren eksisözlük'te bile herkes akp agziyla fetö diyor.

  millete kursun sikan, vatan hainligi yapan terörist grubun adi gülen cemaati dir.

  cumhuriyet gazetesine acilan davada "niye fetö demediniz" biciminde suclamada bulundular. oysa yillarca bu teröriste hocaefendi hazretleri diyerek onun götünü yalayanlardan hesap sorulmadi...
hesabın var mı? giriş yap