• "axl'siz guns nasil olur" sorusunun cevabi oldugunu tahmin ettigim grup. ilk sarkilarini dinleyecegim gunu merakla bekliyorum. tahminimce weiland axl'i aratmayacak ama bu arada stp ne yapar bilemiyorum.
  • ilk singlelari "set me free"yi yayınlamis grup.yeni bir audioslave durumu mu acaba? diyip , kaliteli muzik umarak beklemeye geciyoruz.albumleri eylul ekim gibi cikiyor.

ayrıca (bkz: dave kushner)
  • (bkz: blue velvet)
  • slash ve duff tekrar sahalarda hem de scottla. ithal alkol fiyatının yarı yarıya düşmesinden sonra başımıza gelen en güzel şey sanırım.
    lakin, web sitesinden okuduğum kadarı ile slash bey mike pattonı audition a davet etti, fakat rededildi yazıyor. patton hazretlerini denemeye çağırma fikri ne kadar aklını kaçırmış insanlarla karşı karşıya olduğumuzu anlatmaya yeter de artar sanırım. bu derece cüretkar olmaları güzel ama bu kadar fantastik bir fikre isteyenler ağzı veya daha müsait bi yeri ile gülmekte özgürdür bence.

bu arada tekrar düşüdüm de, mike patton ı tekrar sahalara dönmesi fikri akıllara düşünce eskisi kadar heyecanım kalmadı kadife pi$tonlara..
  • mükemmel birleşim.uzun zamandır beni hiç bişey bu kadar heyecanlandırmamıştı.
  • kurulur kurulmaz supergrupolarak adlandirilan yeni gnr. tahmin etmedigim kadar gazlar. izzyde var diye biliyorum kadroda.
  • izzy şu anda resmi olarak kadroda yok ama katılması an meselesi diye düşünüyorum. az önce grupla beraber bir videosunu gördüm.

davula matt sorum'u alıp çok daha eskiden beri tanıdıkları steven adler'dan uzak durmaları da ilginçtir, insanın aklına sorular geliyor tabii, 40 yaşında bile uçmaya devam mı ediyor acaba adam?

ayrıca audition'a çağırılan insanlar arasında mike patton babamız dışında eski progressive death grubu atheist'in gitar/vokalisti, saygıdeğer kişilik kelly shaefer da varmış. ilginç.
  • audioslavein karma oluşumundan sonra yine ayaklara kalkıp alkışlamak istediğim grup. çok şey bekliyoruz kendilerinden, görünüşe bakılırsa da saolsunlar bizi hayalkırıklığına uğratmayacaklar, hissediyorum.
hesabın var mı? giriş yap