• nöjd isimli enfes eserini ilk dinlediğimde bu 2raumwohnung un hangi şarkısı acaba diye bi merak saldıran şeker mi şeker isveç guzeli.. her ne kadar måndagsbarn şarkısı en populeri gibi gozukse de nöjd underratedliğiyle gonlumuzde taht kurmustur çoktan.
 • acayip tatlı bir hatun olmasının yanında, acayip de tatlı şarkılar yapar bu hatun. isveç'te en popüler olmuş şarkısı nöjd? iken, bana göre en başarılı şarkısı ise måndagsbarn'dır. keza bu şarkı yalnızca isveç'te değil, aynı zamanda norveç ve danimarka'da da popüler olmuştur.

  ayrıca dumpa mig de çok ama çok sevimlidir.

  2006 yılında çıkan vatten och bröd ve 2008 tarihli och vinnaren är... isimli 2 albüme; dumpa mig, nöjd?, havanna mamma, måndagsbarn, stopp ve 17 år isimli de 6 adet single'ı vardır.
 • insanı jag kommer, jag kommer diyerek dans ettirme yeteneğine sahip pek şirin isveçli şarkıcı.
 • "jag kommer, jag kommer, jag kommer, jag är nästan där" yani "geliyorum, geliyorum, geliyorum, nerdeyse ordayım" sözleriyle sadece bana değil herkese başka çıkarımlar yaptıran şirin mi şirin italyan asıllı isveçli şarkıcı. bu jag kommer şarkısı da hali hazırda her yeri sallamakta gördüğüm kadarıyla.

  bu hatunla ilgili dikkatimi çeken diğer bir nokta da her fotoğrafında ağzı açık ayran budalası gibi poz vermesi. yani üşenmedim google'da aradım ama nerdeyse her fotoğrafı aynı şekilde. en azından albüm kapakları, dergi ve gazete fotoğrafları, özel çekimler falan. tamam iyisin hoşsun da neden hep aynı poz. bu şekilde seksi olduğunu düşünüyorsan çok yanılıyorsun bebeğim. güzel kadınsın ama yapma bunu. bu tespitimi bir arkadaşa anlattığım gün okula gelirken trendeyken gazetede okuduğu bir yazıyı gösterdi bana. birisiyle röportaj yapmışlar falan bu dünyanın sonunun gelmesiyle ilgili işte neler yapacaksın diye. yedinci madde aynen şuydu veronica maggio'nun ağzı kapalı fotoğrafını bulmak. bu da böyle bir tespittir işte.

  velhasıl kelam severiz kendisini. satan i gatan albümü güzeldir efendim dinleyiniz.
 • swedish pop 'un en sweetishi.
 • 4. albümünü 2013 yılında çıkarmıştır. söylediği şarkılar için eşsiz bir sesi vardır.
  tüm şarkılarını kendi dilinde söyler.
hesabın var mı? giriş yap