• bu paket gamerlar için veli nimetdir. ancak yaklaşık 10 gündür twitch'e girmiyor, yani bağlantı yok denebilir o uygulamada. eğer bu paketde twitch olmazsa ben niye buna para vereyim?
 • şu sıralar abonelerin bazılarına talep olmaksızın tanımlanan ek paket. güncel faturaya sürekli ek ücretler ekleniyor ve bu durumu müşteri hizmetlerine de anlatamıyoruz. talep etmişsinizdir deyip geçiştiriyorlar.
 • bu paket, haksız kazanç sağlamak için kurulmuş müthiş bir tezgah.

  red müşterisiyseniz gamer paketi red'e dahildir diyorlar ve bu gamer paketini bir kenarda bekletiyorlar. paketimde nasılsa bol internetim var düşüncesiyle video izlerseniz, oyun oynarsanız vs. çat diye bu paketi aktif ediyorlar.

  iptal etseniz dahi bedelini faturaya hemen yansıtıyorlar.

  normalde müşteri talebiyle aktif olması gereken bu ek paket, yüce vodafone'un kendi takdiriyle hattınıza yükleniyor yani.

  müşteri hizmetlerine sorduğunuzda da (bağlanabilirseniz tabii) “siz talep etmişsiniz” deyip bir de insanın aklıyla dalga geçiyorlar. şikayet girişi bile yapmıyorlar.

  geçtiğimiz ay içerisinde tam 4 defa bu gamer paketini yüklediler hattıma. her defasında iptal etmeme rağmen ücreti yansıttılar faturaya. twitter'da yazdım, çark edip bir kısmını iade edeceklerini söylediler. bekliyorum. btk'ya da şikayet talebi girdim. 1 haftayı geçti, çözülmedi. halen her gün incelemeler sürdüğüne dair sms geliyor. ama sonuç yok.

  bu arada lanet olsun deyip taahhütümü bozdum. zira her gece yükledikleri bu gamer paketiyle daha fazla zarara gireceğimi düşündüm, haklıymışım.
  zira yeni operatörün aktif olmasına saatler kala bu paketi 2 defa tekrar yüklediler. ve anında güncel faturaya yansıttılar. iptal ettim ama neye yarar. gider ayak kazık atmaya tam gaz devam ettiler.

  memlekette ne doğru ki bu doğru olsun... her daim vatandaşı sömürmeye devam.

  her türlü mecradan şikayet etmeme rağmen biliyorum ki sonuç çıkmayacak. lanet olsun demekten başka elden gelen hiçbir şey yok.

  allah belanızı versin.

  edit: btk'ya ettiğim şikayetin cevabı geldi. gamer paketini, yanımda uygulamasından ben talep etmişim, o yüzden yüklenmiş. yalana bak hele hele... onların yapabileceği bir şey yokmuş.
  allah belanızı versin vol. bilmemkaç.
hesabın var mı? giriş yap