• sarıyer istinye polis merkezi 'ne el bombası ve otomatik tüfekle saldıran kişinin etkisiz hale getirildikten sonra maslak acıbadem hastanesine kaldırılması durumudur.

2006 yılında gaspçılar tarafından göğüs bölgemden bıçaklandığımda 4-5 devlet hastanesi bir takım mazeretler ile beni tedavi etmeye kabul etmemiş ve her biri bir diğerine sevk etmiş durmuştu. nefes almakta zorlanırken istanbul turu atmıştım ambulans ile.
    yakınlarım yetkililere söylediğinde bizim yapacak bir şeyimiz yok hastanelere karışamayız cevabı almışlardı.

el bombasıyla karakola saldıran adam kadar değerimiz yokmuş bu ülke için. en yakınındaki en güzel hastanede en güzel şartlarda iyileştirip sonra içeri alıp paşalar gibi bakarlar.

valizimi toplamaya başlıyorum.

bu da haber http://haber.mynet.com/…zine-saldiri-635704-guncel/
  • vurulan kişi, terörist olduğu için hastaneye değil de direkt cezaevine hatta darağacına falan gönderilmesini bekleyenleri şaşırtan, kızdıran durum.
    2006 yılında yaralandığında sana bakmak istemeyen hastaneleri gördüğünde toplayacaktın valizlerini.

ya da gel vazgeç gitmekten onun yerine kafanı değiştirmek için bugün bile geç değil dostum.
  • muhtemelen sorguya alabilmek için gerekmiş durumdur.
  • amac tedaviden ziyade istihbarat tir.
  • en basit anlamıyla şu vatandaşı akıllara getiriyor. yazık.

http://www.haber7.com/…atte-4-hastane-dolastirdilar
  • alın terimizin vergileriyle kurulup geçimini sağlayan devlet hastanesine kaldırılmasındansa tercih ettigim yoldur. zira benim cebimden çıkan parayla kendisine dikiş atılmasını istemem. neden? çünkü insan degilim.
  • olayları beyni yerine götüyle anlamayı ilke edinmiş kişilerce tarihten örneklendirilerek saptamalar yapılan olay. ulan adam ülkemde vergisini veren bir vatandaş olarak sağlık hizmetinden yararlanamıyorum, terörist hemen hastaneye kaldırıyor diyor. adam teröristin neden hastaneye kaldırıldığından bahsetmiyor. kendisine neden aynı muamelenin yapıldığından bahsediyor. zaten devlet ne için anlamakta zorluk çekiyorum. devlet vatandaşının ihtiyacını karşılamıyorsa ne için var. ne işe yarıyor?
  • 100 metre ilerisinde boğazın en büyük hastahanelerinden istinye devlet hastanesi varken neden maslak'a gidildiğini sorgulatan olay.
  • teröristi gebermeden önce öttürmek içindir. (umarım öyledir)
  • babadan oğula nesil turnusolu. olm neyin kafasını yaşıyorsunuz lan siz? el bombası atıp insan canına kasteden yetmedi makineli tüfekle tarayan bir orospu çocuğunu destekleyebiliyorsan umarım birgün aynı yapıdaki birinin el bombasından yada silahından nasibini alırsın.
    o.ç.luğunun lüzumu var mı şimdi?
hesabın var mı? giriş yap