• birbiriyle ilişkili varlıklar bütünü, world wide web'deki gibi.
 • ing: (bkz: örümcek ağı)
 • (bkz: www) (bkz: world wide web)
 • düşük level bir büyü.. belirli bir alanı kaplıyor.. saving throw'u tutturamazsanız bir süre ağın içinde kalıyorsunuz ve hiç bir şey yapamıyorsunuz.. kesinlikle bug bir büyü olduğu tsr tarafından kabul edilmiştir..
 • yaraticisinin agzindan soylemek gerekirse..

  web is a software system that facilitates the creation of readable programs. it was originally developed by donald e. knuth as he wrote the tex typesetting system. users of web are able to

  write programs of superior quality;
  produce state-of-the-art documentation;
  greatly reduce debugging time;
  maintain programs easily as conditions change.
  the main idea is to regard a program as a communication to human beings rather than as a set of instructions to a computer. your program is also viewed as a hypertext document, rather like the world wide web. (indeed, knuth used the word web for this purpose long before cern grabbed it!)
 • spiderman tutkunu,geyik lakaplı*,uyku sever,müzisyen kişilik *
  (bkz: spiderman)
  (bkz: obua)
  (bkz: geyik)
  (bkz: tazmanya şeytanı)
 • istemcilerin* web sunucularına istemler* ve web sunucularının* da istemcilere yanıtlar* gönderdiği istemci-sunucu sistemi.
 • adndde 2.level wizard buyusu (evocation)

  evocation sınıfının düşük level'lı büyüleri içinde en etkin olanlarından biridir. büyü yapıldığında casterın işaret ettiği toplam 8000 feet küp'lük alan bir anda ağlar içinde kalır. hızlı şekilde yapılabilmesi de** savaş sırasında büyük bir avantaj sağlar.

  büyünün etki alanında kalanlar bir saving throw* atarlar (-2 penalty ile). eğer bunda başarılı olurlarsa bu alandan kaçabilirler. saving throw başarısız olmuş ise yada zaten kaçacak bir yer yoksa büyünün etkisi rakibin gücüne bağlı olarak değişir. 13 ve altı strengthi olanlar büyünün etkisi geçene kadar hareketsiz kalırken(ki büyünün etkisi altında güçleri yarıya düşer), 13 17 arası strengthi olan karakterler her round 1 foot ağı, 18 ve daha üstü strengthi olan karakterler ise her round 2 food ağı parçalayarak kurtulablirler.

  web her ne kadar güçlü bir etkisiz hale getirme büyüsü olsa da, ateş karşısında çaresizdir. çok kolay tutuşablir. eğer etki alanında ki karakterlerden biri flaming sword* gibi bir silah taşıyorsa kolaylıkla ağ'ın etkisinden kurtulacaktır. yine tutuşturulmuş yağ, meşale gibi gereçler ile kolaylıkla webden kurtulmak mümkündür. her hangi bir nedenden dolayı mekandaki ağlar tutuşursa, büyünün etki alanında kalmış herkes bu ani alevlerden 2 ila 8 damage(2d4) alacaktır.

  büyü yapanın tecrübesine göre, her level için 2 turn aktif kalırken, menzili de her level için 5 yard kadardır. sesler ve beden hareketleri dışında büyünün şekillendirilmesi için de bir parça örümcek ağı gerekir.

  (bkz: mage büyüleri)
 • starwars galaxies de eclipse serverindaki cok guclu bir rebel guild'inin adidir. eclipse ve pvp forumlarinda buyuk bir siklikla web kurulduktan sonra oyundan zevk almamaya basladim seklinde yazilar gorebilirsiniz fakat asil olay web de degil organize olmak ve combat medictedir ki cok buyuk bir ihtimalle combat balance publishi ile birlikte combat medic te de bir takim kisitlamalar yapilacaktir
 • ing. ince metal levha veya plaka.
  ayrıca çelik yapı elemanlarının kenarları arasındaki açıklık.
hesabın var mı? giriş yap