• galatasaray formasi ile gol attigi bagzi anadolu takimlari;
    -real madrid
    -arsenal
    -juventus
    -fenerbahçe

sonuncusu cidden anadolu takimi. kalesinde de ayi var.
  • ingiliz forumlarında liverpool taraftarlarının hakkında binlerce yorum yaptığı galatasaray'ın yeni maestrosu.

adamlar türk liginin avrupada 7. ya da 8. sırada olduğunu, türk liginin sunday league olduğunu, liverpool'un 10 tane galatasaray büyüklüğünde olduğunu bu sebeple de sneijder'in para için gittiğini düşünüyorlar.

bende yazdım tabi. la yarraaam dedim;

şampiyonluk : 0

şampiyonlar ligi : yok

para : yok

dedim o zaman neden liverpool'a gelsin?

ya işte abi yok türkiye ligi çok sikko, para için bıdı bıdı...

dedim ki, senin amına korum. nitekim de koydum. sözlerimle siktim. seslerini çıkaramadılar.

bir de ben fenerbahçeliyim ha..

nerede alkış ?

edit : istatistikler son 20 senenindir.

gelen mesajlar üzerine edit : şampiyonlar ligi yok derken bu seneyi kastettim. son 20 seneden kastım lig şampiyonu olup olamamasıdır. ama o da yanlış olabilir. o anın heyecanıyla ben ne yaptığımı biliyor muyum amk :/
  • galatasaray'a gelme ihtimali bile büyük olaydı. sözlükte insanlar "sneijder'in kararı saat 17'de açıklanacak" dendiği gün saat 17'de sözlüğün server'larının anasını ağlatmıştı. her sayfa yenilemesinde 20-30 entry ekleniyordu adamın başlığına.

bugün muhtemelen 100. defa giyecek galatasaray formasını resmi olarak. işin garip tarafı, bir çok "ben galatasaray'ın evladıyım" diyen futbolcudan daha çok sahiplendi takımı. gol yediğimizde herkesten çok üzüldü, gol kaçırınca herkesten çok kızdı, gol atınca herkesten çok sevindi. gole ihtiyacımız varken atılan gollerde sevinmeyip koşa koşa topu santraya geri götüren de kendisiydi. kulüp mali dar boğazdan geçerken menajerinin "sözleşmeyi feshederiz" tehditlerini kontrpiye'de bırakıp "mesele değil, geç alırız, önemli olan şampiyonluk" diyen de bu adamdı ayrılsa manu ya da juve gibi bir takıma gidebilecekken. kıçı kırık hajroviç bile yönetimle konuşmadan serbest kalmanın yollarını ararken.

türkiye'ye gelmiş en kariyerli iki futbolcudan biridir wesley. buna rağmen "ipimle kuşağım..." dememiş, burada da başarılar kazanmak için kendisini paralamıştır.

parçalıyla nice yüzlere wes! sen bizim hagi'miz olmak için geldin ama, bu hikayeden sonra sanırım başkaları "galatasaray'ın yeni sneijder'i olmak için geldim" diyecek seneler sonra bile.
  • bugün itibariyle galatasaray'da efsane statüsüne ulaşmış olan altın portakal. ulan 3 yıl önce kim inanırdı bu adamın galatasaray'a gelip fener ağlama diye şarkı söyleyeceğine asdfghjkasds.
  • bu adam varken serbest vuruşlarda topun başına geçen burak yılmaz kadar özgüvenim olsaydı hayat ne güzel olurdu.
  • - sneijder gelecekmiş
    + la olm mal mısınız ne işi var onun türkiyede

....

- gelmesi an meselesi
    + a aha ahahhaa mal la bunlar hala gelecek sanıyolar

....

- anlaşmışlar
    + bisktrin la hayal kurmayın amk

....

- geldi ya la
    + olm sneijder da futbolcu mu amk
  • selcuk ve burak taraftarin gozunde bitirildikten sonra ibne basin tarafindan hedefe oturtulan yeni isim.

bak kardes, sen sneijder'i tanimiyor olabilirsin. nasil bir gecmisi oldugunu sana anlatayim:

yolanthe ile yasadigi evlilik ilk evliligi degil bu adamin. ilk evliligi de, esinin kendisini en yakin arkadasi ile aldatmasi sonrasi bitti zaten. bi tane cocugu var ya, o yolanthe'den degil... eski esinden. cocugunu bile almis bu aldatma olayindan sonra.

ulan bu adam yolanthe icin mezhep degistirmis, katolik olmus.

yolanthe ise wesley'nin eski esinden olan cocugunu kendi cocugu gibi goruyor.

simdi boyle bir adamin esini aldatacagini sen de dusunmuyorsun ama, turk futbolunun en serefsiz, en adi, en pislik insanlarindan aldigin emirle bu cirkin haberi yapiyorsun.

mide bulandiriyorsun turk spor basini... kiralik kalemlerinle mide bulandiriyorsun!
  • sneijder manisa maçında gol atamamanın verdiği hırsla çok gergindi. sabah uyandığında husursuz şekilde camdan dışarı bakıyordu. üzerinde, yabancıların çıplak yatmasından ötürü tek bir parça kumaş yoktu. perdesiz camdan dışarıyı izlerken yolanthe uyanıp baktı.

"çok gerginsin... yine mi volkan?"

sneijder onu duymadı. aklından sadece volkan'ı geçiriyordu. fifty shade of sneijder kitabını yazacaktı. onu cezalandıracak, saygı nedir öğretecekti. amına koyayacağım ya kısaca diyordu yakın çevresine.

"hadi yatağa gel..üşüteceksin. ayı ile ayı olma, o neticede üşümez."

sneijder başını çevirip baktı "onu yine bir sağa bir sola yatıracağım, adeta selam verecek bana yine."

sonra içeri geçip ps4'ün başına oturdu. ultimate team'e girerek lig 1'e çıkmaya kastı. maç yüklenme ekranında hafta sonunundan başka bir şey düşünemiyordu. adeta o maçın heyec....for god's sake ronaldo'yu nasıl almış lan bu adam!
  • büyük olasılıkla bugün meksikaya bir gol atar. ne zaman birileri hakkında konussa atıyor çünkü. şimdi atsa da hamza hamzaoğlu yorumlasa ne güzel olur. bu maçta da biraz sneijder'in maçı havası var zaten. 70. dk ya kadar çıkmazsa, bi golü var.
  • sneijder'in o güzel karısını nasıl tavladıgı anlaşılmıştır.... adam geç geliyor beyler
hesabın var mı? giriş yap