şükela:  tümü | son 24 saat
 • "ne söylediğini anladım ama ne kastettiğini anlamadım" manası taşır. bu cihette, cevaben, söylenen şeyi tekrar etmek yerine bir açıklama getirmek makuldür.
 • justin bieber'ın yeni albümünden dakikalar önce piyasaya sürdüğü çıkış parçasıdır. beklediğimden daha orta tempoda ancak oldukça başarılıdır. ki bu velet where are ü now ile gönlümü kazanıp, 'ben de büyüyorum, herkes gibi ben de bir şansı hakediyorum' anlamına gelen müzikal anlamda ki emin adımları ile güzel bir ilerleme kaydetmeye başladığını düşünüyorum.
 • spotify top 100 tracks listesinde direkt basa oturan, en taze justin bieber guzellemesi. yillarca hor gordugumuz, disladigimiz, otekilestirdigimiz veledin simdi gelip de boyle sahane sarkilar yapiyor olmasina insan gercekten hayret ediyor. yasi buyudukce bebenin sesi de bir olgunlasti, pek bir dinlenesi oldu. aferin canim kardesim, boyle devam et.
 • justin bieber in yeni şarkısı , söylendiği gibi son zamanlarda kaliteli müzikler yapıyor (bkz: where are ü now) , müzikler akılda kalıcı ve melodileri çok güzel, tabi skrillex ve diplo ile çalışmasının da bunda etkisi azimsanamaz. yaşı ilerledikçe sesi olgunlaşmış, şarkıları kendisini dinlettiriyor.
  özellikle insan bu şarkıyı dinlerken ister istemez , " ulan bu jb falan ama dinletiyor " diyor.

  karakteri , yaptıkları beni pek ilgilendirmez , inşallah böyle güzel şarkılar yapmaya devam eder.
 • 17 yaşında bir kız kardeşim var, geçen baktım telefonun başında deli gibi bir geri sayımı bekliyor. dedim kız hayırdır neyi bekliyon, justin bieber'ın yeni şarkısı çıkacakmış onu bekliyormuş. bi üç beş dakika dalga geçtim sonra dedim aç bakayım hadi birlikte dinleyelim, gayet güzel şarkı ha. sonra gel sana başka şeyler de dinleteyim dedi, o vesileyle where are ü now'ı da dinlemiş oldum oha dedim bu justin bieber mı amk. valla dalga geçtik ettik ama şöyle bir bakınca da bebe yetenekli sanki yahu, bunu itiraf etmek ne kadar zor anlatamam :(( koçum aynen böyle devam, senle dalga geçen nesli de kazanacaksın elbet.

  https://www.youtube.com/watch?v=nywwb67z7zq
 • gayet başarılı, olmuş bir bieber türküsü.
 • başlığında neden bu kadar az entry olduğunu anlayamadığım çok iyi olan parçadır.
  sanırım bunun sebebi justin bieber parçası olması ama bu çocuk son zamanlarda çok iyi işler yapıyor.
 • beauty and a beat'den sonra hafiften beğenmeye başladığım elemanın, bir güzel şarkısı daha . ulan şu herifi bile çileden çıkartmışsınız kezolar.
hesabın var mı? giriş yap