• bana bu yaştan sonra justin bieber dinleten şarkı filan diye bahaneler üretmeyeceğim, zaten zibil gibi taylor swift filan dinliyorum, birbirimizi kandırmayalım.
    akustiği çok tatlı olan şarkı, evet.
  • sözlükçüler, justin'e sallarken dalgınlıkla bu şarkıyı övmekten korktukları için başlığı biraz boş kalmış. oysa ki bence güzel şarkı mesela.
  • gizli gizli dinleyenlerinin çok olduğu (ben de bunlardan biriyim ama itiraf ediyorum artık) pek bi güzel şarkı. şu videodan dans kareografisini de öğrenirsem çok da güzel olacak çok da iyi olacak. sshhh aramızda bittabi.
  • 17 yaşında bir kız kardeşim var, geçen baktım telefonun başında deli gibi bir geri sayımı bekliyor. dedim kız hayırdır neyi bekliyon, justin bieber'ın yeni şarkısı çıkacakmış onu bekliyormuş. bi üç beş dakika dalga geçtim sonra dedim aç bakayım hadi birlikte dinleyelim, gayet güzel şarkı ha. sonra gel sana başka şeyler de dinleteyim dedi, o vesileyle where are ü now'ı da dinlemiş oldum oha dedim bu justin bieber mı amk. valla dalga geçtik ettik ama şöyle bir bakınca da bebe yetenekli sanki yahu, bunu itiraf etmek ne kadar zor anlatamam :(( koçum aynen böyle devam, senle dalga geçen nesli de kazanacaksın elbet.

https://www.youtube.com/watch?v=nywwb67z7zq
  • arabada gizli gizli dinlediğim şarkı. hızlı giderken sesi açıyorum ama trafik insanların olduğu bir yerde sıkışırsa ya sesi kısıyorum ya da istasyonu değiştiriyorum. utanıyorum sözlük ama güzel şarkı allah kahretmesin.
  • şarkı çok iyi, akustiği daha da iyi.

https://www.youtube.com/watch?v=3izxtbmmjxc

not: fark ederseniz hemen normalleştirdim. artık hiç "justin bieber dinliyorum; yok artık nasıl olur?!" falan yazmaya gerek duymuyorum. çocuklar büyüyorlar, gelişiyorlar, iyi prodüktörler ile çalışıyorlar. daha gerisi gelir bu gibi güzel şarkıların, alışmak lazım.
  • bu zamana kadar ayrıştırdığım kenara ittirdiğim bayağı sövdüğüm justin bieber'in harbiden güzel şarkısı. neye göre güzel günümüz pop müziği klasmanında güzel kalkıp bana klasik rock parçalarını gösterip ona güzel mi diyorsun demeyin ağır konuşur kalbinizi kırarım. neyse günümüz pop müziği olarak bakarasak müziği bayağı iyi şarkı.

tam evet artık bu çocuk büyüdü oldu diyecektim ki klibini izledim o saçlar ne amk demek istiyorum. cidden tam ettiğim lafları geri alıp kendisini bir birey olarak kabullenecektim ki iğrenç saçlarıyla tüm sözlerimi yutmama neden oldu. bir iki yıl sonra tekrar değerlendirmek üzere kendisini bu şarkısı hariç dışlanmışlar kısmına geri yolluyorum.
  • beauty and a beat'den sonra hafiften beğenmeye başladığım elemanın, bir güzel şarkısı daha . ulan şu herifi bile çileden çıkartmışsınız kezolar.
  • başlığında neden bu kadar az entry olduğunu anlayamadığım çok iyi olan parçadır.
    sanırım bunun sebebi justin bieber parçası olması ama bu çocuk son zamanlarda çok iyi işler yapıyor.
  • justin bieber'dan beklenmeyecek kadar iyi bir parça

ilk remix çalışmamı bu şarkıda yapmaya karar verdim. kafama göre yaptım birşeyler;

what do you mean remixim
hesabın var mı? giriş yap