• ayrıca mavi tik kapatmıştır. ne dost olur ne sevgili.
  • dünyanın en rahat insanı.
  • gorucu usulune karsidir.
  • nasıl ki bir insana telefon numaranızı vermek ona size günün her saatinde ulaşma hakkını tanımıyorsa onun günlük hayattaki rutinlerini takip etme olanağını da tanımaz.
  • gizli işler yapıyor olabilir, güven sarsıcı bir davranıştır.
  • benimdir o insan. size ne argadaşım ne zaman online oldum en son? ne öyle en son şu saatte görüldü filan? siz hayırdır?
  • tanım: whatsappa girdi de beni iplemiyor diyenlere karşı önlem almış kişidir.

ilk yıllar benim de açıktı sonra baktım millet kapatıyor benim niye açık diye kapattım hem senin de kafa rahat oluyor.
    eskiden mesajımızın gittiği bile şüpheliydi ne ara bu kadar meraklı hale geldik?
    mavi tıkım açık ama force touch sağolsun onu kapatmaya da gerek yok. işim olabilir, o an cevap vericek durumda olamayabilirim niye sıkıştırırsın insanı.
    mesajlaşırken ısrarlarla arayan kişilere karşı çok iyi oldu adam yazmaya üşeniyor ben konuşmaya. ısrar niye belki müsait değilim yemek yiyorum otobüsteyim ya da müziği kapatmak istemiyorum.
  • tam açıklamasıyla sikerim tribinizi diyen insandır.
  • teknoloji bizi gercekten darlıyor. bir insanda telefon numaram var ve o benim rehberimde kayıtlı diye benim ne zaman ne yaptıgımı görmesi gerekmez. ayrıca diyelim adam bana saat 3te mesaj attı ben 4 te gördüm o an onunla ilgilenmedim. adam 5te bakıp aa last seen 4 ama beni takmamış dememeli. ben açmıyorum mesajı mavi tık olmasın diye. bir ara o da kapalıydı ama gruplarda işe yaramıyor diye açtım. erkek arkadasım da var ve last seen aramızda problem olmuyor. sabah altıda kalkıp benim last seenimi kontrol edecek bir manyak olmadı hiç bir zaman. herkesin last seenine kimse karısamaz zaten
  • samimiyetsiz diye düşünmemek lazım. mesela ben paranoyak bir insanım. sevgilimin ne zaman online olduğuna sürekli bakmak gibi bir istek oluşuyor. bundan ben de rahatsız oldum bir süre. sonra kapattım. sonra ayrıldık. geri de açmadım.
hesabın var mı? giriş yap