• "çirkin gerçekler güzel yalanlardan daha caziptir " sözüyle beni bir kere daha dü$ündüren, dü$üncelerime farklı bir boyutla bakmamı sağlayan, iyi bir blues ve yurt dı$ında konferanslar verecek kadar iyi bir i$ adamı ayrıca yakaladığı mutluluğu bir ömür boyu sürdürmesini dilediğim insan......
  • yazdiklarini okudukca "ewet budur!" diye onayladigim, konusucak, paylasicak cok seyi olduguna inandigim, bazi konularda fena halde fikir ayriligina dussek de** genelde zevkli oldugunu dusundugum multi-yetenekli kisi.
  • blues barda forgottenı çaldığı sırada masaca ona tapıyorduk. internetteki ilk yıllarımdan beri tanıdığım 10 parmağında 15 marifet olan insan...
  • -abi bence biz bir grup kuralım
    -oluuur
    -ama ben bir blues grubu istiyorum
    -bana uyar abi. sonuçta blues sevdiğim bir tarzdır
    -sevişelim mi?
    -hmmm hayır
    -ben de öyle düşünmüştüm
    -huehuehuee
  • aşkın bedeli diye bir şeyi hiç tatmamasını, geçmişi ardında bırakmanın ve her şeye yeniden başlamanın sağladığı mutluluğu bir ömür boyu yaşamasını dilemek istediğim güzel insan.
  • yüksek lisans tez jürisinden geçerek nirvanaya ulaşmış kişi...
  • web sitesini kurcalarken alternative languages opsiyonlarindan tiki olanina tiklayip degisen bir sey goremeyince calismiyor heralde deyip gecistirdim. bir sure sonra tekrar siteye dondugumde sectigim opsiyonu unutup programlarinin aciklamalarinda "kieem yaptı?” sorusunaan kesieen cevabı felan oldaam yanee!" gibi cumleler gorunce "allah allah kafayi yemis adam heralde.." diye ic gecirmedim desem yalan olur. hizmette sinir tanimamis megersem.
  • nihayet yola* gelmeye başlamıştır*
  • (bkz: violette) grubunun basçısı,marifetli kişilik.
  • başkasının gitarıyla sevişmekten çekinmeyen kimse
hesabın var mı? giriş yap