aynı isimde "yalı çapkını" başlığı da var
  • "yakında star ekranlarında izleyeceğimiz, afra saraçoğlu, mert ramazan demir ve çetin tekindor’u buluşturan yalı çapkını dizisi sete çıktı. yapımını ogm pictures’ın üstlendiği, dizinin ilk bölüm çekimleri gaziantep’te gerçekleşiyor.

afra saraçoğlu, mert ramazan demir ve çetin tekindor’un başrolde olduğu dizide; şerif sezer, gülçin şantırcıoğlu, emre altuğ, gözde kansu, ersin arıcı, beril pozam, doğukan polat, irem altuğ, öznur serçeler, hülya duyar, diren polatoğulları, sezin bozacı, yiğit tuncay, buçe buse kahraman, cansu fırıncı, selen özbayrak gibi isimler de yer alıyor.

yönetmenliğini burcu alptekin’in üstlendiği yalı çapkını’nın senaryosunu mehmet barış günger kaleme alıyor. “yalı çapkını” yakında star’da…"
  • ismiyle fragmanı çok alakasız. baya ağa - töre dizisi ama ismi romcom ismi gibi.
  • müthiş ve özgün bir senaryo ile karşımızda olan dizi*. gerçekten yıllardır bekliyorduk, özlemini çekiyorduk bu tarz bir dizinin. tşk star tv .
  • 382 yıldır zengin erkek/fakir kız ya da zengin kız/fakir erkek hikayesi çekmekten bıkmayanların yeni dizisi.

peki neden? çünkü hala ve hala bunları izleyen bir çomar kitle mevcut. hala arkadaş ya hala. ulan diziyi hiç izlemeyip 12. bölümde açsam 11 bölümde ne olduğunu 5 dakikada anlarım.

adamlar aynı saçmalıkları çekmekten bıkmıyor bizim çomarlar da izlemekten. yemin ediyorum final yapan her iğrenç dizi huzur veriyor bana. en azından o boşluklara belki bir kemal sunal filmi falan girer diyorum. ki fark ediyorsunuzdur 5 büyük kanalın dizi sayısında son 6-7 seneye göre bir azalma var. durmak yok azalmaya devam. talep azaldıkça bu zırvalar da yok olup gidecek.

he bu arada evet zevkler ve renkler tartışılır.
  • reklamı herkese yaptırılan bir iş olduğuna göre tırt belli ki dediğim dizi.
  • çetin tekindor'un bu dizide oynamasını sağlayan motivasyon ne acaba onu çok merak ettim. türkiye'de yakışıklı genç mi bitti de ido kaşlı oğlan yalı çapkını? bir de fular takan ağa mı olurmuş. ağam da ağam.
    not: (bkz: downton abbey) dizisinden arak hizmetli sahneleri gördüğümüz dizi.

edit: sen yılların oyuncusu ol, sokaktan on kişiyi çevirsen en az yedisi senden gerçek bir sanatçı diye bahsetsin. yıllar önce oynadığın filmler hala akıllarda kazılı olsun ama işin sonunda sen git iğrenç, berbat, kaynım bana kaydı konulu dizide "ağa" ol. para buna değer mi bilmiyorum.
  • başrol çocuk kimin torpillisi acaba? bok gibi.
  • öyle iğrenç bir sahnesi vardı ki daha demin nutkum tutuldu izlerken. kızı hamamda soydular. kadınları bir diğer kadınlara gururla peşkeş çeken diğer kadınlar. ya sizin allah belanızı versin.
  • aynı şeyi yapıp…
    farklı sonuç beklemek…
    türk televizyonculuğunun kurtulamadığı girdap…
    ben sizin…!!!
  • göçmen türlerimizden biridir en görkemli renklere sahip olan ayrıca deniz ve tatlı su kenarlarında yaşayan tatlış bir kuş türümüzdür kendisi.
hesabın var mı? giriş yap