• kornişin düşmesi.

koltuğu çek, merdiveni getir, matkap, çekiç, matkap, çekiç. her taraf toz olsun. koltuğu süpür, kırlentleri süpür, odanın her köşesini süpür. koltuğu yerine al. perdeleri makineye at. çıkar, kurut. perdeleri yerine as.

vay anam vay.
  • kumandanın uzakta olması
  • banyoda düşüp bir yerinizi kırmak ya da aynı şekilde belinizin tutulması?... ?
    düşünün çıplaksınız ve bunlardan biri başımıza geliyor herhalde daha kötüsü olamaz?...
  • duştayken deprem olması gibi insanı hüzünlere gark eden olaylardır.

(bkz: bir arkadaşım)
  • aklıma direkt eve hırsız girmesi geldi.
  • yurtta saçma sapan şeyler yediğim bir gece inanılmaz bir şekilde midem bulanmaya başladı. ilerleyen saatlerde artık bulanmıyor baya sancı içinde kıvranıyordum. oda arkadaşımla birlikte gecenin bir yarısı hastaneye gittik. kan alınacak dendi. damarlarım ince olduğu için zor bulunuyor. o an ağlamaya başladım keşke yanımda annem olsaydı diye. o günü düzgün bir şekilde atlattım. evime döndüğümde tekrar aynı şey oldu bir gece. annem kalktı 2 ilaç içirdi ve resmen sihir gibi iyileştirdi beni.
    o yüzden yalnızken en kötüsü sızlanacak bir anne bulamamak, iyileştirecek birinin olmaması.

canım annemmmm
  • eve birinin gelmesi.
  • banyonun kapı kolunun bozulması nedeniyle içeride mahsur kalmak ve telefonun yanında olmaması, üstüne üstlük sürekli vıyaklayan kedinin de seninle kapalı kalması. benim başıma en kötü bu gelmişti, allahtan artık yalnız değilim. şu an için gelebilecek en kötüsü tekrar yalnız yaşamak olur.

merak edenler için edit: kapıyı makasla kanırta kanırta açmak zorunda kaldım, çok zor oldu. evde tekseniz kapıyı kapatmayın.
  • (bkz: ölüm)
  • kendi adıma en korktuğum şey işlerimi göremez derecede hasta olmak. misal şimdi corona olmak. allah muhafaza
hesabın var mı? giriş yap