• ...ömür boyu..
  • ruhunuz yalnızsa çok büyük sorunlar var demektir.
    günümüz insanının en büyük sorunu bu.çok insan az kalite.kullan at hayat biçimi insan ilişkilerini de bozmuş.
    benim dostum hasta olduğumda yanımda olan düştüğümde elimden tutan mutluluğumda bana sarılan insanlar.bende onlara öyleyim.
    diğerleri arkadaşım.
  • bazılarımızın ihtiyacı olan şey yalnızlıktır.

çocukluğumdan beridir o kadar kalabalık, keşmekeş, gürültüye maruz kaldım ki samimi söylüyorum tek istediğim şey yalnızlık oldu.

bir önceki entryde yazdığım gibi gerçekten insanlardan uzaklaşıp kendime yalnız yepyeni bir hayat diliyorum.

insanların her çeşidinin beni yıprattığını, tükettiğini ve bitirdiğini farkediyorum.

tek istediğim sakin bir hayat yaşamaktı bu bile çok görüldü.
  • bu bir yere kadar çok iyi ama sonrasında buna alışınca herşey ilk halinden daha da kötü oluyor tecrübe ile sabit.
  • hey dost, gün geçtikçe yalnızlaşacaksın. başta acı verse de, özgürleştiğini fark edeceksin.
  • “yalnızlık, bizi kalabalığın azabından kurtaran en değerli yaşama gücüdür. derinliği öğreten, sessizliği öğreten, uzakları öğreten, hayal kurmayı öğreten, hatta unutmayı öğreten bir yaşama mucizesidir.”

~ şükrü erbaş
  • yalnızlık, yalnızlıktan.
  • ne çektik bu illetten. spiral bir döngü misali, eninde sonunda burada buluyorsun kendini. bu başlığa gelmeyen, bakmaya tenezzül etmeyen arkadaşlar; sizler seçilmiş kişilersiniz, kendinizi mutlu hissedin. farkında olun, daha çok sevin kendinizi.
  • yalnızlık mı? bazen karıştırıyorum.
    görsel
hesabın var mı? giriş yap