• -babacim ya su malibuyu acsam mi??
    -acik o zaten
    -a hadi yaa bilmiodum..ne zaman actiniz?
    -hatirlamiorum..hem zaten bana sorma.orda duruyo iste al ic. icin diye aldik onlari..
    -!!!
  • -olm 58 milyon* su faturası mı olur?ne yaptın söyle valla kızmıcam
    +baba ne bileyim geldi işte
    -hamam mı işlettiniz bu ay?
    + ....
    -anlaşıldı o zaman.yüzme havuzu açtınız hemde tam olimpik herhal.
    + ....(mosmor)
  • bir gün sapanca'dan dönmekteyiz, otobanda gidiyoruz, benim çişim gelmiş, altıma etmek üzereyim; 10 saniyede bir "baba bir yerde dur, baba bir yerde dur" diye kafasını gagalarken, babam yol kenarında durdu. fakat durduğu yer bir tepenin yamacı ve tepede evler var..

p- baba!! durduğun yere bak evler var yukarıda, burada nasıl yaparım.

b- oğlum nerden görecekler, taa nerde evler; zaten görecekleri kadar büyükse çıkar da görsünler...
  • a=baba arabayla istanbula gideyim diyorum bu haftasonu
    b=boluya kadar gidersin
    a=sonra?
    b=bolu devlet hastanesi yogun bakım
  • arkadaslarla mangala gidilmiştir. yemek esnasında baba telefon acar, olaylar gelişir;

- naber, napiyosunuz olm?
    - ii baba işte mangal yaktık simdi yicez...
    - ne pisirdiniz, ne yiyeceksiniz?
    - sucuk baba..
    - sik.
    - ne?!?!?!?
    - sucuk sik gibi bişey lan..
  • -baba yaa çok sıkılıyoruum
    -kuyruguna teneke bagla dolas, geçer o zaman
    -hmm peki
  • -baba kacta geliyolar bu misafirlar?
    -kizim bana ahret sualleri sorma. ben aya ilk kim gitmis evereste kim tirmanmis filan bitek onlari bilirim.
  • mekan rusya:

n: baba bak ne güzel buralar, soğuk falan ben de mi burada okusam üniversiteyi, burada mı yaşasam? ne dersin?
    b: seni destekliyorum kızım ama iki tane sopayla... *
  • iki kardes babayla "hangi parmagi aklinda tuttugunu bilmece" oynamaktadir. baba israrla hep ilk tahminde dogru parmagi bulmaktadir. zaten uzun zamandir babanin uzayli oldugundan suphelenilmektedir. sonunda kardesler babaya tuzak kurarlar... bu sefer bilemeyecegi kesindir.... parmaklar tutulur gibi yapilir... baba dusunur dusunur...

-ama kizim sen hicbirini tutmamissin ki! sayilmaz!
hesabın var mı? giriş yap