• timblnt@beneronar

"patrice evra'yı gördüm geçen gün kırtasiyede. 23 kardeşine kalem silgi defter alıyordu. abi olmak zor be abi dedi"
  • bir bayan kullanıcının, bir siyasi parti genel başkanına (gerçi hesabının fake olduğunu düşünüyorum) yazdığı şu twit (parti genel başkanının ismini ...... ile gizleyeceğim):

kullanıcı: mayonezseverim

twit: "kimsin hiç bilmiyorum @..........., iktidar olur musun onu da bilmiyorum ama, tekel'e zam yaparsanız amınıza koyarım haberiniz olsun."
  • "şükrü saraçoğlu'nda bihter ölmedi anonsu yapılmış "
  • link olarak verilirse daha iyi olur. hani o kadar yarılıyorsun. bari yazana hakkını ver. dimi ama?
  • zöşkü memnu'nun trending topics'te olmasından kelli yaban ellerden birinin what is aşk-ı memnu? sorusuna gelen cevaptır:

aşk-ı memnu is a tv show about a guy (behlül) who sleeps with his uncles wife (bihter). at the end bihter commits suicide. behlül escapes..

(bkz: behlül escapes)
  • "sanırım takip ediliyorum"
  • - başbakan şarap yerine üzüm yiyin deyince, eve kocaman bir kaktüs aldım, tekila niyetine yalıyorum.
    - kalkmasaydınız, daha karpuz kesecektik? - yok almayayım araba kullanacam ben...
    - üzümle karpuzu karıştırıp yidim, hüuoooppp, uyumayın laaannn!!!
    - denize karşı üzüm yiyorum...
    - ey zahit üzüme eyle ihtiram.
    - abi bi üzüm parası be...
  • bir arkadaştan geliyor

olacaktı bir çift güzel bacak, iki de güzel meme, followers rekoru kırmazsam adam değildim. hani öyle bir durumda zaten adam değildim.
  • ulan bu ivankov geçen sene sadece gol atıyordu bu sene asist de yapıyor.

by ich
hesabın var mı? giriş yap