• yatas.com.tr'den gonderilen sikayet e-postalarına hicbir sekilde cevap vermeye tenezzul dahi etmeyen; musteri memnuniyetinin, halkla iliskilerin ne oldugu konusunda en ufak bir fikri olmayan gudik muessese..
    (bkz: nereye kadar)
  • yataşşşşşşşşşşşşşşşş... diye okunur
  • eşi dostu oturmaya çağırmak için en uygun mekan olabilir..

    - abi napıyosun nerdesin?
    - yataş'tayım ya. gelsene, otururuz.
    - ha sana di mi evi kastediyosun?
    - yok lan yataş'ı. gel işte otururuz.
    - nası nası?
    - olm koltuk takımı, yatak takımı falan üretmiyo mu bunlar. gel otururuz işte. hatta kızları da getir sevişiriz.
    - başına güneş geçti heralde, yaz okulunda çok mu hırpalandım a kuşum?
    - kızları da getir diyorum, ekiz yatak var burda bak.
    - fesupanallah. neyse iyi günleer.
    - çekyat da var, yatarız..
  • eski pazarlama müdürleri hep satış düşündüğünden olsa gerek sadece satış amaçlı, müşteri memnuniyeti nedir bilmeyen firma.bir yastık da olsa ürün satmaya çalışırlar bayiler çünkü amaç ayağı alıştırmaktır.
  • bundan 2 sene önce bazalı yataklarından biri, bir kız çocuğunun boynunun kırılarak ölmesine sebebiyet vermesine rağmen, hatasını, ürününün ayıplı olduğunu kabul etmeyerek 2 kuruş tazminattan kaçınan tüketici haklarında bihaber şirket.
  • beybat bir reklama şahip fiyma.

    yok yani zamanin reklamcilik anlayi$inin 50 yil kadar gerisindeki bu diziyi cekene para veriolarsa oldukca yazik. bu tip "i$te bunlay yatak, yata$, $üpey biz de cok komigiz" turundeki reklamlari yapmak icin okumaya gerek yok..
  • dialogları mide bulandıran saçma sapan tiplerin saçma sapan hareketler sergilediği bir reklama sahip firma. bunların hepsini şamaşır makineşine tıkıp yıkamak laaşım.

    edit: sırf bu şaçma şapan reklam yüzünden yataş'tan nefret etmiş insanlardan birisiyim... evet... kullanmam hayatta...
  • yatagin bas ve ayak kismini yumusak, bele denk gelen orta kismini ise sert yapip bunu "ortopedik" olarak adlandirabilmis firma. nasil bir mantiktir, ben ve vucudumdaki bilimum kemik henuz anlayamadik.
hesabın var mı? giriş yap