• fabrikası izmir torbalı'da bulunan, daha çok uyku ürünleri üreten, 30 yıllık marka...
  ayrıca kanepe, oturma grubu vs. de üretmektedir.
  uygun fiyatları ile yükseklerde gözü olmayanlara tercih sebebi olabilir...
 • crown modelini yaklaşık 2 yıldır kullandığım firmadır. boyun bölgesinden sorunlu biri olarak, üşenmeyerek 15 gün boyunca ne kadar uyku ürünleri üreten marka varsa dolaşıp kafama göre yatak bulamayınca. tavsiye üzerine en yakın showroomuna gidip yataklarını inceledim ve de gördüğüm güzel muamele üstüne almaya karar verdim.
  fiyat olarak yüksek gelebilir ancak, 7-10 saat arası uyuduğumuzu ve de minimum 10 yıl kullanılacak bir ürün alınacağı düşünülünce kesinlikle parasını hak eden ürünler yapıyorlar.
  müşteri hizmetlerine ise söyleyecek sözüm yok. kenarı biraz yırtık bir ambalajda gelen yataktan huylanmam üzerine, arayıp yarım saat malumat verdikten sonra istersem değiştirebileceklerini söylemişlerdi.
  kısaca yatak alacaksanız ilk bakacağınız yer olsun.
  ekleme : yatağı hâlâ kullanıyorum ve terlemeye bağlı hafif renk değişimi dışında herhangi bir sorun yok.
 • oldukça şık modeller üreten, ayrıca tempur, king koil ve serta gibi markaları da ithal edip bize sunan kurum.

  yeni perakende mağazaları da havalı ve güzel. tempur'larına içim gidiyor!
 • herkes markadan memnunken switzerland modelinde bizi çok fazla mağdur etmiş ve müşteri hizmetleri anlamında sınıfta kalmış firmadır.

  yatak ikinci yılı içinde çökme yaptı. geldiler baktılar dediler dolgu malzemesi esnemiş değiştireceğiz. neyse dedik olur o kadar. yatak 3 gün tamir süresi ardından geri geldi herşey normal gözüküyordu.

  ama nolduysa tamirden sonraki ikinci ayda yatakta tekrar çökmeler meydana geldi. yine teknik servisi çağırdık geldiler baktılar ama yatakta gözle görülen çökmelere rağmen aslında birşey yok dediler. bizim ısrarımız sonucu yatak tekrar fabrikaya gitti. bugün haberi geldi ki yayların değişmesi gerekiyormuş.

  şimdi sorun şu ki bir ürün alıyorsunuz, bunun için ortalama üstü bir bedel ödüyorsunuz kaldı ki bu ürün en çok kullandığınız ev eşyanız.

  ben iki yıl içinde iki defa fabrikaya giden bir ürünün tekrar tamir edilmesini kabul etmeyeceğimi söylememe rağmen değişim yapamadıklarını belirttiler. böyle bir cevabı benim mantığım almıyor kesinlikle.

  marka demek avmlere lüks mağaza açmak ya da müşterinin gözünü boyayarak satış yapmak değildir. eğer marka olmak istiyorlarsa önce müşteri memnuniyetini gözetecekler.

  belli ki üretimi hatalı bir ürünü değiştirmemek için elinden geleni yapan bu markayla ben de uğraşmak adına elimden gelen herşeyi yapacağım.

  ben şanslıyımdır diyorsanız mağazaları güzel, ürünleri albenili ama yok şansım her zaman yanımda olmaz diyenlerdenseniz bu markadan uzak durun çünkü yamalı bohça yataklar için istedikleri fiyatları ödemek enayilik oluyor.
 • kaliteli bir yatak arıyorsanız, bakacağınız tek marka budur..

  2007 yılında aldığım yatak, hala sıfır konforundadır..

  nice gittiğim hilton oteli yatakları, aklınıza gelebilecek her türlü lüx yataklarda yattığımda bana evimdekini özletendir..

  yoğun soru yağmuru üzerine edit;

  kullandığım yatak, " yatsan medical premier " modeli..

  son olarak bir eklemem daha var.

  130 kg olan arkadaşıma 2007 senesinde yatsan aldırmıştım.

  hareketi sevmeyen biri olduğu için vaktini çoğunlukla yatakta geçirir..

  bu yatsan nasıl bir yatak yaptıysa o 130 kiloluk adama rağmen 7 senedir en ufak bir çökme-gevşeme ses falan yok yatakta..

  alınız, aldırınız..

  (bkz: çocuğumu keserim)
 • 3,5 senedir switzerland modelini kullanıyoruz ve 170 kiloyu bile gördüm bu süre içerisinde. ne çökme, ne esneme ne de başka bir şey sıfır sorun, mükemmel uykulu geceler!

  şiddetle herkese tavsiye ettiğim yatak üreticisi.
 • yataklarina 5 ayda %40-55 oraninda zam yapan yatak firmasi. cevap olarak da cok talep var ondan boyle dediler. ee talep varsa %40 az olmus direk 2 ile carpsaydiniz fiyatlari deyip ciktim.

  zam yeterli degil, talep var diye bizi yatagin ustunde domaltip sikin bence.
 • aslında hilton'da bulunan yatakların markası serta'dır bu da bir amerikan markasıdır. serta türkiyede yatsan mağazalarında bulunur.
 • geçtiğimiz gün therapist modelinden bir adet satın aldığımız firmadır. bu yatak hem paket yaylı hem de visko imiş. denedik baktık, rahat ettik de aldık kendisini. yanında serta'nın outlast alezini ve iki adet yastığını aldık. baktığımız birkaç yerden en uygun fiyatı buyaka avm'deki mağaza verdiği için oradan satın aldık. zaman içerisinde bir sıkıntı olursa burası editlenir. umarım memnun kalırız.
 • kardeşim ikiz gebeliği dolayısıyla bebekleri için yatak siparişi vermişti. ancak bebekleri düşük sonucu kaybetti ve yatağı hiçbir şekilde görmek dahi istemiyordu. durumu firmaya ilettiğimizde ellerinden geleni yapacaklarını söylediler ve ürün teslimatına günler kalmasına rağmen parayı hesabımıza yatırıp bizi büyük bir zahmetten kurtardılar. müşteri memnuniyeti açısından takdir ettiğim, kendi evimde switzerland modelini kullanıp gayet memnun olduğum firmadır.
hesabın var mı? giriş yap