• yds ingilizce sınavına hazırlananların faydalanabileceği youtube hesabı.

  online yds kursu ydstime.com adresine ait videolar, satın alma gücü olmayanların bile faydalanabileceği zenginlikte.

  https://www.youtube.com/…hcmgrfaa0blaelwod2q/videos
 • yeni keşfettiğim youtube kanalı.
  henüz sadece vocabulary derslerini izledim ve çok beğendim.
 • yds sınavı hakkında hiç bir fikrim olmadığı bir zamanda araştırırken youtube videolarıyla denk geldiğim, yds kursu olmanın da ötesinde ingilizce öğretmeyi amaçlayan online kurs.

  misal; seviyeye göre ayrılma imkanı çok iyi, herkese aynı eğitim bir çok insan için zaman kaybı. burada "advanced - basic - çıkmış" şeklinde ayrımlar var, ona göre videoları kendiniz seçiyorsunuz. benim puanım 73 ken paketi aldım, başlangıç kısım zulüm olabilirdi.

  yunus hocanın ses tonu, enerjisi, telafuzu ve ses geçişlerinde vurgulamaları insanı zinde tutuyor, sıkmıyor. dil bilgisine hakim ve analizleri güçlü bir anlatımı var. paket alırsanız yaklaşık 100-200 saat izleyeceğiniz bir şeyin sizi sıkmaması önemli.

  seri bir anlatımı var, bilgisayarı hızlı ve profosyonel kullanışı takip etmeyi çok kolaylaştırıyor. mesela geçmişte bir soruyla ilgisini koyup hemen ekleyebiliyor. hiç bir kelimeyi, şıkkı, cümleyi es geçmeden; üzerinde durup hakkını veriyor.

  tercih edilen not tutma yöntemi de oldukça akılda kalıcı, bu notların da dökümanlar kısmında bulunması iyi bir imkan.

  ydstime'da özellikle kelime bilgisini oturtma ve ayrıntılı çeviri öğretimi çok güçlü. birbiriyle ilişkili kelimeleri, bazen 10 taneyi sıralayıp; fiilini, onun nasıl noun/adj olduğunu kökenine kadar inceliyor yunus hoca. bu şekilde kaynağı öğrenince ve tekrarlarla da oldukça kalıcı oluyor.

  piyada diğer kursları da inceleme ve izleme fırsatım oldu, ydstime'ı gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.
 • diğer kurslardaki yavaş ders anlatımları çok sıkıyordu burası benim için ilaç gibi oldu. otobüste evde sıkılmadan izliyorum. ayrıca sınava 15 gün kala paketim bitti, ek ücret almadan yenilediler sağolsunlar.

  tavsiye ediyorum.
 • çok kısa bir sürede hızlı ve verimli ders anlatımı sayesinde sadece ydstime videoları izleyerek bana tam tamına +11 puan kazandıran uygulamalı dil eğitim kurumudur .isteyene, iki sınav arasındaki puan farkını sonuç belgelerini göstererek kanıtlayabilirim.
 • youtube kanalındaki dersleri çok beğenince program satın aldım bi süre önce, ben böyle güzel ders anlatımı görmedim.
  gramer anlatımı öyle böyle değil. hoca hem öğretiyor hem de konunun zorluğu karşısında yüreklendiriyor.
  kelimeleri de kafana kazıyor tabir yerindeyse.
  şimdiye kadar nasıl haberdar olmamışım bilemiyorum!
  sadece sınava hazırlık olarak değil ingilizce öğrenmek için gayet başarılı bir site.
  breaking news dersleri var ki sırf o dersler için bile teşekkürü hak ediyor.
  ayrıca sayın hocam ses tonunuza hastayım :)))
 • keşfettiğim ve kullandığım online ingilizce kanalı. biraz araştırdım yunus hoca diye anlatıyormuş. son zamanlarda gördüğüm en iyisiydi. verimli dinlenip takip edildiğinde başarı oranı yüksek. bana yds sınavında istediğim notu sağladı
 • zaten tüm aşamaları oldukça sıkıcı olan bir sınavın sorularını zevkli ve anlaşılır kılabilen bir yds eğitim kurumu / sitesi.
  youtube'daki videoları bir solukta bitirilecek cinsten. her bir soru derinlemesine inceleniyor ve sorudaki kelimelerin eş zıt anlamlıları da o arada veriliyor.
 • yakında zamanda yökdil ve yds için aralık veya eylül paketlerini alacağım ingilizce sınavlara hazırlık kurumu. youtube üzerinden birkaç videolarını izledim gerçekten sınav odaklı mükemmel anlatıyor hoca. bunun normal ingilizce seviyenize de katkı sağlayacağını düşünüyorum biraz üzerine gidip listening ve speaking geliştirebilirseniz muhteşem olur bence. sınavlar ve kullanım sonrası deneyimlerimi bu entry altında editlerim.

  ayrıca bir üyelik iki farklı ip'den kullanılabiliyor mu biriyle ortak olsak ne olur diye de düşünüyorum bilen biri yeşillendirirse sevinirim.
 • ısparta gibi küçük bir köyün ötesinde ülkenin en enerjik ve donanımlı ingilizce hocalarından birisi olduğunu düşündüğüm yunus hoca’nın değerli hizmetidir.
hesabın var mı? giriş yap