• fenerbahce stadyumunda dev ekranın da bulundugu kale arkası tribünü.
  • (bkz: eski acik)
  • önemli maçlarda güzel yer kapmak için 6 saar öncesinden gidilmesi gereken tribün bölümü.
  • inonu stadinda deniz tarafinda olmayan kale arkasi tribunu.turkiyenin tek uc katli stadyum bolumu.
  • ali sami yen stadyumunun e-5 tarafında yer alan bölümü. otomatikman eski açığın karşısı. 2009-2010 sezonu itibariyle alt kısmın sağ ve sol bölümlerine koltuklu moltuklu, plasmalı mlasmalı vip tribünler inşa edildi. tribün değil de tribünün arkasında bir bina var orası ilginç. her maç orda birileri oluyor. sahanın ne kadarını görüyorlar bilmiyorum ama meşale yakıyorlar, tribünlerden alkış alıyorlar. adamlar full tesisat, gol sonrası 15-20 tane havai fişek atıyorlar. böyle giderse karşı balkon sarı diyecek.
  • bjk maçlarına hiç bir katkısı olmayan bir tribündür. hakem hatalı bir karar mı verdi iki üç kişi dışında doğru düzgün ıslıklayan çıkmaz. bjk daha maçı koparmamışken pınarbaşı çeker. faydadan çok zararı vardır. tıpkı kapalıdaki abileri gibi. hakemi ıslıklayayım, oğuzhan harika bir pas atmış alkışlayayım yoktur. sevemez kimse seni benim sevdiğim kadar diye bağırır durur. hakem onca saçma karar verirken bir kez bile ıslıklamaz, ama skor gidince, iş işten geçince hakeme küfreder. çapı bu kadar daha fazlası da olmaz zaten.

    edit: birde bunların bir amigosu var. bjk'nin bilmem kaç yıl önceki formasını giyiyor, geçen gelmiş beyler feda niye bağırmıyorsunuz dedi. cidden efsane yazdın tarihe beşiktaş diye bağırırsak gol olacak sanıyor adam. iki forma alaydınız siz de belki gol atacak adam transfer edebilirdik.
hesabın var mı? giriş yap