11 entry daha
  • adalet bakanı olmuş . daha evvel nasıl bir adamdır diye eski entrilere bakıyordum . bakmasaydım keşke . yine baskıcı ve hukuksuz bir akp dönemi yaşayacağız.
  • adalet bakanı olmuştur.
  • adalet bakanı olmuş zat. hayırlı olmasını temenni etmekle ve ummakla lütfen hukukçu kalitesinin artması, avukatlık mesleğinin yeniden nitelikli hale getirilmesi, mantar gibi türeyen özel hukuk fakülteleri dahil tüm hukuk fakültelerinde nitelikli eğitim ve 500 kişilik sınıflarda "hukukçu" hakim ve savcı yetiştirilemeyeceğinin kavranması için çalışmalar yapar. lütfen iuhf mezunu ve mensubu olduğunuz mesleğin itibarını koruyun, hiç değilse eski haline getiriniz. önüne gelen avukat oldu.

halef selef abdülhamit gül bu alanda epey işler yapmaya çalıştı, daha cesur adımları kendisinden bekliyoruz.
  • özgeçmişinde serbest avukatlık yapması ve istanbul barosu cmk kurulunda görev alması hususlarıyla umutlandıran yeni adalet bakanı.
    avukatlık mesleği açısından iyi gelişmelere imza atmasını umuyoruz.
  • hiç kimse bekir bozdağ'dan daha başarısız bir adalet bakanı olamayacağından işleri daha kötüye götürmeyeceğini tahmin ettiğim yeni adalet bakanı.
  • yeni adalet bakani. kimdir nedir nerelidir derseniz bir bartinliya sorun. bartin iki gidim yer olduğu icin herkes kim kimle nerede ayyuktur. zamanında beraber oturup kalktigi esnaf tüccar kim varsa yurt disina kaçmış ve mal varlığına kayyum atanmıştir mesela.
    mesela muhalif her fikir beyan edene cok kolay militan der hatta mesela daha bu secim çalışmalarında akpyi desteklemeyen yasli teyzelere bile anında bastı etiketi mesela kendi milletvekili oldugu bartin halkına, amasraya termik santral yapılmasına karşı cikmasina siz kimsiniz diye kafa tutar mesela kendi millet vekili oldu sehri cok kolay hattat holdinge peşkeş çeker mesela eski himmet arkadaşının endüstri meslekten zar zor mezun olan yeğenini hacettepede akademisyen falan yapar yani gelmis hala hayirli olsun inşallah maşallah yazanlar var sizin beyninizi öpeyim ya
  • birkaç kişi, hakkında bir şeyler söylese de umutlansam dediğim yeni bakan. hayırlı olsun bakalım.
  • t: yeni adalet bakanımız
  • yeni adalet bakanı. sermayenin gelmesi için tüm adaleti dizayn edecek kişidir.
68 entry daha
hesabın var mı? giriş yap