• ne dememizi istiyorsun . doğal afet olur isterse 10 bin yılın doğal afeti olsun devlet vatandaşı korumak zorunda olayı çarpıtıp durmayın ilk 24 saat felaket yaşanırken doğru dürüst aksiyon alınmadı . böyle felaketler için hazırlıklı olmak gerekiyor önlem almak gerekiyor
  • sikicem şimdi süpermen kıyafetini de sarığını da sakalını da. ya bu herif her defasında şutlanıp aynı fotoğraf farklı takma adlarla dönüyor. yetti

ekleme: alnında aktroll yazıyor, neye cevap veriyorsunuz hâlâ? ben yazdıklarını okumadım bile. başlığın açılma şekli ve profil resmi yetmiyor mu?
  • yok ben uzaylıları suçluyorum. bütün suç uzaylılarda, ülkeyi asgardlılar yönetiyor çünkü. rüşveti de onlar alıp veriyor, en dürüstü de göz yumuyor. aldığım duyumlara göre, inşaat malzemesinden çalanlar da uzaylılarmış.

hatta, allah'ın ''emanetleri ehil olanlara verin'' emrini çiğneyip, ehil olmayanlara verenler de o uzaylılardır. ve ehil olmayan bürokratlar bilmem neler hemen aksiyon alamadılar niye? çünkü ehil değiller? çünkü, allah'ın emrine sırt dönülmüş yandaşa, yoldaşa emanet edilmiş emanetler uzaylılar tarafından..

eveti tarafından.

suçlu uzaylılar. ben onları suçluyorum.
  • ne yani. senin dediğine göre sorumluluk allah'ın oluyor. allah yolladı yıkımı mı diyeceğiz?
    deprem bölesinde 10 binanın yıkıldığı bölgenin ortasında sapa sağlam duran binalar var. aynı binanın altında bulunan tabak çanak markasının vitrininde bulunan kaşıkları bile düşmemiş. sen neyin peşindesin. sen de siyasisin. bu yazdığın entry paçasına kadar siyasidir.
    sen de gideceksin. seni de bu iktidarla birlikte postalayacağız.
    ileride çocuklarına veya torunlarına ben ak partiye oy vermedim savunmadım diye anlatacaksın. ama merak etme. hepinizi biliyoruz. çünkü içimizde gezerken ellerinizdeki kırmızılığı görüyoruz.
  • devlet orada öyle duracaksa neden var diye sormamızı dahi kaldıramayan gereksizin birinin bilmem kaçıncı hesabından yaptığı provokasyon girişimi.

ayrıca, suçlananın devlet değil hükümet olduğunu kavrayamayacak kadar narrow minded.
  • de get!

(bkz: aktroll)
    (bkz: engelle)

unutmadan...
    (bkz: g i d e c e k s i n i z)

edit" (bkz: süpermen kostümlü kanuni s s profil resmi)
  • yorma bizi troll aynı başlık açıldı zaten
    (bkz: depremin faturasını devlete kesmek)
  • sevim koş troll geldi
  • birden fazla padişah kafalı süpermen profil fotoğrafı olan malum aktroll'ün provokasyonlarından sadece bir tanesidir.

kanzuk ve moderatörleri ne iş yapar çok merak ediyoruz.
  • devlet suçludur.

bunu söylemeyen bir insanın allah korkusu yoktur. bunu söylemeyen bir insan inkârcıdır, yalancıdır, riyakâr, sahtekâr ve ahlâksızdır. bunu söylemeyen bir insanın namusu, şerefi, haysiyeti yoktur.

en son dün gördüğümde 30 bin ölü vardı, partili cumhurbaşkanı bile geciktiğimiz doğrudur dedi. hiç mi ahlâkınız utanmanız yok sizin? hiç mi yalan söylersem çarpılırım endişeniz yok sizin?

30 bin insanın ölmesi ne demek? evet korkunç, inanılmaz bir deprem oldu amenna, 30 bin insan ne demek 30 bin! sizin hiç mi izanınız yok, bunca yıl, bunca deprem tehlikesi, bunca somut deprem olayına rağmen hiç mi önlem alınmaz, hiç mi halk bilgilendirilmez, hiç mi acil müdahale planı olmaz bir ülkenin?

hiç mi acil müdahale planı olmaz ulan bir ülkenin?

siz yalakalar gerçekten haysiyeti, namusu bulunmayan varlıklarsınız.

edit: imla
hesabın var mı? giriş yap