• doktor olarak belki iyidir bilemiyorum ama insani ilişkiler açısından berbat bir tarza sahip adam. muayene olmak için randevu talep edersiniz. 3 gün sonra mailinize cevap verir. önce resimlerinizi gönderin buradan bakıcam der. fotoğrafları gönderirsiniz bu sefer 1 hafta sonra cevap gelir. çok açığınız var mantıklı olmak gerekirse tabii her yeri kapatamam minvalinde sizi gerizekalı yerine koyan bir cevap yazar ve sorularınızı sormanızı ister. her şeye rağmen aklınızdaki soruları yazar gönderirsiniz bu sefer hiçbir cevap gelmez. yani anlaşılan o ki nişantaşı'ndaki küçük dağları ben yarattım tarzı teyzelerden fazlaca etkilenmiş bir adam. altı üstü saç ekiyosun ne bu hava diyesim var.
 • bazı forumlarda gördüğüm o ki efsanevi saç ekimlerine imza atmış kişidir kendisi. belki de olması gereken odur ama şu an ki durumda en çok onun eserleri göze batıyor.
 • obsesyon derecesinde mükemmeliyetçi, dünyadaki en iyi sonucu elde etmeliyiz diyecek kadar hırslı. bu yüzden herkesi ameliyat etmiyor.
 • sadece "başarılı sonuç elde edebileceği" işleri tercih ettiği için portföyünün iyi(yse tabi) olduğunu düşündüğüm adam. tıpkı mukayese imkanı olmasın diye muhalifleri ile programa çıkmayan siyasetçiler gibi. ya da kariyeri zarar görmesin diye sadece kendisinden zayıf rakiplerle dövüşen bir boksör gibi. ayrıca çok saygısız bir tavrı var müşterilerine karşı. büyük konuşmayayım da, allah eline ocağına düşürmesin.
 • buradaki yorumlari okuduktan sonra cekinerek gittim gorusmeye ama son derece sicakkanli ve kibardi. mukemmeliyetci izlenimini bende de olusturdu ki bunu pozitif bir ozellik olarak aliyorum.
 • burada ki yorumları da okumuştum tabi ama tahmin etmiştim de. inanılmaz güzel inanılmaz hoş bir insan. konuşması tarzı itibari ile çok ama çok nazik bir insan. ben ekimi orada yaptırdım. konuşması ve tarzı itibari ile beni oldukça mutlu etti ve güven verdi. hani bilen birinin başınızda bir şey yapması diyebilirim. zekeriya hocanın o güveni bendeki tedirginliği ve korkuyu aldı. ayrıca kendisi ile sohbette çok güzeldi. tekrar yanına gidip ziyaret edeceğim inşallah :) ekime dair sorularınız olursa çekinmeyin sözlük. ben zekeriya hocayı öneriyorum. saç ektirmek başlığında da yazım var bu konuya dair. zekeriya hoca ile akraba flan da değilim hani neden pozitif yazdın derseniz. yaklaşık 6 aylık araştırmanın vermiş olduğu pozitiflik
 • buradaki yorumun yaniltici olabilecegini dusunuyorum zira zekeriya hoca seker gibi bir adam. hastasiyla yakindan ilgilenen, canayakin ve guler yuzlu bir insan. ayrica cok hos sohbet. toplam on saat kadar gecirdik ama zamanin nasil gectigini anlamadim. ısinde ne kadar uzman oldugunu soylemeye gerek yok zira piyasadaki en iyi bir iki isimden birisi.
 • memnun kalmadım, fazla ilgilenmiyor
 • araştırmaya burdan başlayabilirsiniz.
  ben bitirdim ve favori listemde değil artık. geri kalan listeyi kurcalamaya kalanlarla devam.
 • kendisine 2. ameliyatımı oldum. ilgisinden alakasından fedakarlığından çok memnun olduğum doktor kendisi. 3. yü de düşünüyorum ama biraz ara vermem gerek, ameliyatlar yoruyor.
  bir de kendisinin fiyatı türk lirasıdır, sizden euro/dolar talep etmeyen ender doktorlardandır. iyi ki kendisine ameliyat olmuşum. epey memnunum.
hesabın var mı? giriş yap