aynı isimde "gibi" başlığı da var
19088 entry daha
  • "yeterince bozdu, biraz düzelir artık." dedikçe daha da bozan dizi. kabak tadı vermeye başladı.
  • --- spoiler ---

kafana leğen atmak suretiyle vertigo olmana ve durup dururken kırmızı et ve çilek yemene sebep olan, mahalledeki milyoncuyu çello çalarak protesto etmek...

--- spoiler ---

bence ilkkan satsın ganimeti.
    4000 mandalı satarak da ilkkan'ın eşya satma hastalığını tedavi edemezlerse, daha da hiçbir zaman edemezler abicim.
  • 5/11 bölüm bok gibiydi yılmaz
  • --- spoiler ---

adamlar backscratcher gibi bir alete oturup bölüm yazmışlar, üstüne bu aleti satın almak için indirimde bulunmadıkları ve kafalarına leğen atılıp vertigo hastalığına yakalandıkları için işletmeyi çello çalarak protesto etmişler ve bu yaşananlar karşısında kenan ticaret tarafından 4 bin adet mandal, çay altlığı, 3 kademeli vantilatör, elektrikli uyku battaniyesi ve daha bilimum hediye ile sulh yoluna giden işletmeyle anlaşıp orta yolu bulmuşlar ama gelin görün ki iyice boka sardı bilmem ne falan diye diziye bok atıyosunuz. beğenmiyosanız protesto edin kardeşim, biz yukarıda yazılan hikayenin absürtlüğüne aşığız. gidin ve en temel hakkınız olan protesto etme hakkını kullanın özcanlar yapım sarayını. * bi siktirin gidin cevabı almazsanız amenna.
    --- spoiler ---
  • her hafta olduğu gibi önce bir sonraki bölümün fragmanını izledim.

12. bölüm sezon finali olacak, belli oldu. game of thrones teması yapılmış, çok iyi bir final bizi bekliyor.

şimdi 11. bölümü izleme zamanı .. bakalım neler olmuş?
  • -ya gökçe keşke cevapların böyle sanatla verildiği bir dünyada yaşasaydık be!
  • 5 - 11 bitiremedim
  • kardeşim biz seni allah'a havale ettik. napalım şimdi oradan geri mi isteyelim seni nasıl ya böyle bir şey mümkün mü ya .
  • 5. sezonun en iyi sezon olduğunu düşünüyorum ancak 11. bölümü sevemedim. sen beğenmiş olabilirsin. mesela benim çok güldüğüm şako bosphorus bölümünden bir sik anlamamış da olabilirsin. ben sana kalkıp "git gonuşanlar izlaağ" diye çemkiriyor muyum? hayır. sen ne sikime, herhangi bir yorum belirtmeden "ahaha çoğğüldüm beyenmeyen sörvayva izlesin" diyebiliyorsun. ben mal olduğunu düşünüyorum ama bu düşüncemi yüksek sesle dile getirmeyeceğim.

ben en beğendiğim komediyi bile kahkahalarla izlemem mesela. severim, beğenirim, aralarda gülerim, ama ağzım açık "hahahahohaha" şeklinde izlemem. yapım böyle. kimisi de bu şekilde izler. arkasından şelale akan dayı videosunu bile böyle izleyen gördüm.

zevk meselesi kardeşim, yeter artık ya. her bir siki çok iyi biliyorsunuz. friends izleyip "nerede gülüyoduk yavv" diyerek kendini çok zeki sanan yeni nesil kanziler gibisiniz.

aradan cımbızla birkaç cümle çekip buraya yazabilirsin ama beğenmedim. olmamış, akmadı ve canımı sıktı. bu kadar.
  • son bölüm o kadar kötüydü ki, rüya sandım. berbat olmuş ve maalesef bu sezon da hayalkırıklığı olarak yerini almıştır.
85 entry daha
hesabın var mı? giriş yap