47 entry daha
  • sahne an itibariyle hazır!
  • hail and kill.

hazırız.

sonradan gelen edit: hala etkisinden çıkamadım. tek kelime ile mükemmeldi.
  • 3. kez gideceğim manowar konseridir. manowarin bende yeri ayrıdır
  • bu akşam küçük çiftlikparkta yerimi alacağım.

yalnız çok rica ediyorum konsere tokatlılar gelmesin, adamlardan eşarbını yan bağlama türküsü istemek nedir lan?
  • orada olacağız!
  • eski güzel günleri hatırlatacak, son 2 haftadır malum sebeplerle yaşadığımız moral kaybı ve yılgınlığa karşı damardan hayat motivasyonu panzehirini zerk edecek konser.

stand and fight, live by your heart
    always one more try, i'm not afraid to die
  • gidip gitmemekte aşırı kararsız kaldığım konser.

büdüt: kararsız kalıp gelen mesajlar sonrasında ikna olup gitmeye karar verdiğim konser. her anı o kadar iyiydi ki gittiğim metal konserler arasında en üst sıralarda kendine yer edinmiştir.
    grubun gitaristi joey demaio'nun yaptığı unutulmaz türkçe konuşması da kendisine epey sempati duymama neden olmuştur.“ bu sene burda olmamızın bir anlamı var ,o da ulu önder atatürk'ün mirası olan türkiye cumhuriyetinin 100. yılı olması. türkiye cumhuriyetinin 100. yılı kutlu ve mutlu olsun. duydum ki bazı salaklar heavy metal öldü, heavy metal bitti diyormuş, “hassssiktir ordan!” diyerek restini de çekmiştir. herif telaffuzunu bile geliştirmiş üzerine hassiktiri öğrenmiş helal be sana joey! joey ve michael angelo'nun muhteşem gitar solo düeti, eric addams'ın güçlü screamları, havaifişekler, konserin sonuna doğru (bkz: warriors of the world)başladığında bardaktan boşalırcasına yağmurun yağması büyülü bir zamanlama oldu, eric'in thunder haykırışlarının ardından yağmurun hızlanması tanrıları kızdırdık dedirten türdendi.donumuza kadar ıslandık ama kapanışı bile manowar'a yakışır oldu. konserin ardından grubun gitaristi michael angelo batio `nun konser sonrası instagramda paylaştığım fotoğrafıma iltifat edip yazması da beni çok mutlu etmiştir. manowar'ın gitaristinin fotoğrafımı beğenip bana yazacağı aklımın ucundan bile geçmezdi. her anlamda unutulmaz bir anı oldu benim için.
  • ıki adet biletimi 1200 tl den cok acil satiyorum
  • yettik gari, biramızı içip son yudumları alıp geliyoruz.

konserin özeti : thunder from the sky
  • alandayız.
81 entry daha
hesabın var mı? giriş yap