hesabın var mı? giriş yap

 • başlık:barış manço iyi ki ölmüş

  1.domates birer patlıcan diye şarkı mı olur mk ahahah.

  3. doğru. senin gibi bir hıyarı unutmuş

 • kendini satanist olarak tanımlayan bebetoların kurban, kan içme vs ayinlerinin her akşam ana haber bülteninde yer aldığı dönemler. bu dönemin puştları yüzünden ana babamız akşamları dışarıda rahat rahat gezmemize engel oldu, metal dinleyemez saç uzatamaz olduk. o değil siyah kıyafet dahi giyilemiyordu lan ülkede.

 • hatalı tek bir kelimesi olmayan açıklamadır. bir şu açıklamaya bak bir de sabah kanzuk'un açıklamasına. şimdi bu yazar mı çamur entry giriyor ya da yetersiz?

 • youtube'da bir süredir meydana gelen durumdur. milyonlarca izlenmiş cover videolarına bakıyorum kızın sesi abartıldığı kadar değil ve her yer bunlarla dolu, sesi daha güzel olan arkadaşlarım var.

  bu durumun ortaya çıkmasının türk erkeklerinin abazalığından kaynaklanmakta olduğunu düşünmekteyim.

  edit: verdiğim şarkı linki yanlış anlaşılabildiği için kaldırıldı.

  edit2: fürya değil furya imiş doğrusu, özür dilerim.

 • bu maç yine gösterdi ki, rvp bu takıma giremez. ılk sezonunda başakşehir gibi sürekli oynayabileceği bi takıma kiralanmalı.

 • rize'de gençlik ve spor bakanlığı tarafından yaptırılmış yüzme havuzudur.

  ihale bedeli 1.853.000 tl olan yüzme havuzu, çöp dolgusu ile kazanılan alana inşa edilmiş ancak yakınındaki yoldan ağır tonajlı araçlar geçtiği için havuz bir türlü dolmuyor sürekli su kaçırıyormuş.

  link:

  ülkenin neresinden tutarsanız tutun elinizde kaldığını gösteren olaylardan biri. marmaray'ı açarlar bozulur, hızlı tren yaparlar hayvanların göç yolları hesaplanmadığı için her gün yüzlerce kuş ölür kuşların göç yolunu değiştirmesini beklerler, tramvay yapılır eğim hesabı yanlış olduğu için yokuşu çekici ile çıkmak zorunda kalır, metroya dozer çarpar, köprünün yeri yanlış hesaplanır olan milyonlarca ağaca olur.

  ve hala bu adamların hizmet ürettiğini düşünen birileri çıkar ve savunur.

  alın lan 1.853.000 tl kime nasıl neden verildi, yazıktır günahtır....

 • tıbbi bir terim..
  tıb açısından hastanın hastalığına karşı umursamazlık duyması we histeri durumu..
  hasta açısından belkide kendice hayata bağlanma çabası