• joey demaio kılıçdaroğlu'ndan daha iyi konuşma yaptığı konserdir keşke aday olsaydı. şaka bir yana fena bir konserdi inanılmaz eğlendim
  • ülkenin metalcileri olarak böyle bir konsere hasret kalmışız ben onu anladım.

efsane bir konser oldu, özelikle performanslar eric ve angelo abim fenaydı joey abimin de ufak mitingi güzel gaza getirdi bizi son olarak heavy metal öldü diyenlere hassiktir diyoruz ve tekrar bekliyoruz kendilerini \m/
  • inanılmaz bir konserdi.eric abi o ses nedir ? sevdiceğimle 2005 yılı yedikule zindanları konserinin bir benzerini yaşadık.sırılsıklam olduk ama atmosfere ve müziğe doyduk.iyi varsın sevgilim iyi ki
    varsın kaliteli müzik
  • helm's deep 'e bağlanan gece oldu. konser ortam müzik çok keyifli ve doyurucu idi.
    özlemişiz
  • the power çaldılar mı merak ettiğim konser.
  • dört ve altı yaşındaki oğullarımızı getirdik, hail and kill diye bağırdılar, manowar kills diye çığırdılar; hacı oldular.

çok ama çok eğlendik. metal ailesi hiçbir şeyin yerini tutamaz, bunu bir kez daha hatırladık.

görsel
  • warriors of the world girdiğinde yağmur da başladı ve zevki bi 5 kat artırdı. bayağı epikti senkron olması. yağmur falan. allah'ın işi işte, bu da mı tesadüf ateizler?

ses sistemi sik gibiydi. eric'in sesi yaşından dolayı ya biraz zayıflamış ya da dediğim gibi inanılmaz ötesi sik kırığı ses akustiğinden dolayı iyi gelmedi bazı yerlerde.

genel olarak iyiydi tabii. manowar'un kendisi epik olduğundan hiçbir konseri kötü olamaz zaten. bu da iyiydi.

ulu önder atatürk'ün anıldığı, yarın ise manowar tişörtümüzü giyip tuhaf tuhaf bakanlara "hasssiktir" diyeceğimize söz verdiğimiz konser.

heavy metal, atatürk ve allah. hail!
  • tek kelime ile harika!

joey demaio abim miting alanına çevirdi.
  • warriors of the world performansında eric thunder dedikçe yağmur yağdı. cidden böyle bir tesadüf nadir görülür. donumuza kadar ıslandık ama son yıllarda en keyif aldığım konser oldu.
    en güzel şarkıları vardı da bir blood of the kingsi canlı kanlı izleyememek içimde bir acı.

edit :grandfather why didn't you tell me a story? :(
  • ata'yı andık, hassiktir çektik, götümüze kadar ıslandık, sesler kısıldı.

unutulmayacak bir geceydi, 68 yaşındaki eric'in sesi olabilecek en iyi seviyedeydi. bazen ses çok karıştı ama malum, manowar izledik. gram umurumda olmadı.

görsel
hesabın var mı? giriş yap