• araştırmalarım sırasında fark ettiğim yeni bir proje.
    bir nevi google maps gibi işleyen yapay zeka destekli blockchain projesi.
    şuan beta aşamasında olduğu için projeye katkı sağlayanlara air drop benzeri bir sistem yapılmış.

incelemek isteyenler için link;
    https://www.natix.network/

beta sürecine katılmak için link (sadece android) ;
    https://play.google.com/…i.drive.map.move.earn.web3

10000 free coin ve beta sürecine katılmak için kod;
    wj9zg7=ahs

sisteme üye olup araç kullanırken google aracı gibi kayıt almanız yeterli.
  • (bkz: zksync) airdrop'u için gerekli şeyleri yazdım. burada #151216374

tanım: çeşitli görevler karşılığında para verme zımbırtısı
  • (bkz: mexc) (bkz: mexc.com) borsasının türkiyedeki ilk defa kayıt olacak kullanıcılara özel 20$ dolar + 5 $mx token olacak şeklinde bir airdrop kampanyası mevcut.

görsel

20$'ı vadeli işlemlerde kullanmak üzere bonus olarak veriyor fakat işlem yaparak çevirmesi oldukça basit.

5 $mx token ise belirli bir hacme ulaştıktan sonra doğrudan nakit olarak veriliyor onun da 10$'ın biraz üzerinde bir değeri var.

airdrop kampanyasından ve avantajlı komisyon oranlarından faydalanmak için tık

link dışında manuel kod kullanmak isteyenler için: 1grqh

bol kazançlar.
  • (bkz: #152020353)
  • turk kripto topluluguna faydali olmak icin airdroplara eligible olmakla ilgili adimlari tek tek sade sekilde yazdigimiz kanallarimizin oldugu bir discord sunucusu kurduk, herkesi bekleriz. ucretsiz tabii ki. amac bilgi paylasimi ve sade, karisik olmayan adimlarla airdroplar icin eligible olmaya yardimci olmak.
    airdrop beggars dc
  • zamanında çok büyük paralar kaçırdığım bedava para dağıtım şeysi. bin tane yaparsın bir tane es geçersin o es geçtiğin büyük para verir, kimine çok emek verirsin boş çıkar kimine bir işlem için binlerce dolar gelir, bu sebeple eğer bu işi takip ediyorsanız küçük büyük demeden ne varsa yapmak lazım, bir de cüzdan testlerinde mutlaka testler için içinde ciddi para olmayan bir cüzdan kullanın.
  • kafelerde, barlarda ya da festivallerde vs. bu yöntemle bazen tanımadığınız kişilerle karşılıklı fotoğraflaşıp eğlenebiliyorsunuz, tanışabiliyorsunuz.

biz bir keresinde bir avm’de bu işin bokunu çıkardık az kalsın olay çıkıyordu. adam bağırıp üstümüze yürüdü. dışarıya çağırdı… durup dururken ölüp gidecektik. siz dikkat edin, insanların ne yapacağı belli olmaz.
  • kafe de oturuyoruz arkadaşımla kalabalıkta, fotoğrafımı gönderecek whatsapp'tan atma kalitesi düşüyor, airdrop'tan atsana dedim. onaylamayı bekliyorum gelmiyor, bir baktık başkasına göndermiş o da kabul etmiş, isimlerimiz aynıymış.
    arkadaşım rezil olduk diyor, başka masadan gülseler arkadaşla bakıyoruz, ben diyorum umarım kıza gitmiştir duvar kağıdı yapar falan diye takılıyorum.

böyle durum yaşamamak için: ayarlar > genel > hakkında > ad bölümüne girip kendinize özgü isim yapabilirsiniz.
  • mastercard destekli güzel bir airdrop veriyorum. yazar arkadaşlar buyrun yapın, sonra vay efendim ben yapmadım, vay şu bu çok kazandı demeyin. airdrop projelerini sürekli takip eden biri olarak mesaj atarsanız, olan airdroplar hakkında sizi bilgilendiririm.
    supraoracles airdrobu için link bırakıyorum aşağıya

https://supraoracles.com/…lastoff?ref=3ff84-1063717
  • çok hızlı ve sorunsuz çalışması şaşırtıcı
hesabın var mı? giriş yap