3156 entry daha
  • son videosundan bir kesit. şimdi atatürk gelse, senin gibi gazetecinin yüzüne tükürmez bile güzel bacım. takma kafana bunları, dalgana bak, parana bak.

bu tipleri görmemek için üzerime kapı kilitleyeceğim:))

açıklama
  • tupcuden sonra o cenahtan tokmakcisi kimse, kaynagi kesilmesin diye got atiyor.
  • yazik kimin cocuguysa.
  • yarın erdoğan apo ile görüşse ki görüştüğünü itiraf etmişti bu kadın bugün terörist dediği insanlarla dost olmazsa ben bişey bilmiyorum.
  • kadın haklı
  • medya motoru.
  • dolgu yaptırmaktan ağzı kaymış sanırım.
  • acilen estetikçisini değiştirmesi gereken kadın. yüzü mahvolmuş, ağzı yüzü yamulmuş. demirören kredi kartını bundan aldı mı acaba? o sebeple merdiven altı yerlerde mi yaptırıyor dolgusunu, botoksunu?

atatürk gelse senin yüzüne tükürmezdi buketcim zira tükürülecek bir yüzü olanın yüzüne tükürülür, senin yüz komple iptal olmuş.

tanım: kendisinin yerinde ben olsam utançtan evden çıkamazdım ama kendisi demirören vakasından sonra hiçbir şey olmamışçasına yalamaya devam etmektedir. alışkanlıktan olsa gerek.
  • buket aydın neyse de mücahit birinci tekrar çıkmış piyasaya. o ilginç geldi bana, bu adamlar dünyaya utanma duygusundan arınmış olarak geliyolar sanırım...
  • ne kadar çirkin bu kadın ya ,o kadar makyaja ragmen belki estetikde vardır ben böyle bir çirkinlik görmedim ,ruhu ayrı çirkin zaten ne olduğunu herkes biliyorda ,ya bu kadına gidenler neyse.
525 entry daha
hesabın var mı? giriş yap